gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Survivor Kıbrıs Finali İçin Otel Doldu!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

survivor kıbrıs final survivor kıbrıs finali kibris sörvayvır survivor, kıbrıs finali, otel doldu, 2011, ünlüler gönüllüler, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz

Sevgili melekler,
    19 Haziran'da finali yapılacak olan Survivor yarışmasında,finalin yapılacağı otelin odaları ful doldu.

Acun Ilıcalı’nın yapımcılığını üstlendiği Survivor’ın final bölümlerinin KKTC’nin Kaya Artemis otelinde çekileceğini duyan Türk tatilciler, 528 odalık oteli doldurdu.

Pazar akşamı yayınlanan programda Survior finalinin Yavru Vatan’da yapılacağının açıklanmasının ardından telefonlarının kilitlendiğini belirten Kaya Artemis Oteli’nin Genel Müdürü Nihat Berkan, “Aynı gece oteldeki boş yerlerimizi sattık. Türk turistler oteli tamamen doldurdu. Şimdi sahildeki özel alanı hazırlamaya başladık” dedi.

Berkan, yarışmacıların 14 Haziran’da otele geleceklerini belirterek, “19 Haziran’da final yapılacak. Bu zaman içerisinde otel ziyaretçileri yarışmacılarla iç içe olabilecekler” di
    ye konuştu.sacitaslancom

Survivor Kıbrıs Finali İçin Otel Doldu! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Survivor Ekibi Kıbrıs Tatilinde

Survivor Ekibi Kıbrıs Tatilinde

Survivor, ünlüler-gönüllüler, yarışmacıları, finali, kim kazandı hakkında detaylı bilgiler arkadaşlar Dün akşam yapılan Survivor Ünlüler-Gönüllüler'in finali öncesi Survivor'a katılan bütün yarışmacılar bir arada tatil yapmış melekler...Şimdi geçiyorum tatil görüntülerine... Daha önce yarışmadan elenenler de, büyük final günü düzenlenen “yüzleşme” için adaya koştu. Nihat Doğan’a karşı...
  2. Ankaradan KIBRIS TURLARI gezileri otelleri

Ankaradan KIBRIS TURLARI gezileri otelleri

ANKARADAN KIBRIS TURLARI 2 GECE KONAKLAMA + TRANSFERLER+ UCAK 3 GECE KONAKLAMA + TRANSFERLER+ UCAK 4 GECE KONAKLAMA + TRANSFERLER+ UCAK 5 GECE KONAKLAMA + TRANSFERLER+ UCAK HER BÜTCEYE UYGUN PAKET TURLAR REZERVASYON VES TURİZM 0312 430 44 30 0545 212 19 15 0539 314 29 48 www.vesturizm.com.tr ankaradan kıbrıs turları ankara çıkışlı kıbris gezileri ankara hareketli...
  3. Survivor Finali İçin Kıbrıs'a

Survivor Finali İçin Kıbrıs'a

Hepiniz güzel bir tatil hayali kuruyorsunuzdur. Bende sizler için uygun olacağını düşündüğüm bir şeyi paylaşmak istiyorum. KFC facebook sayfasında yap-boz oyununu oynuyorsunuz. En yüksek puan alan kişi Survivor Finali'ni izlemek İçin Kıbrıs'a gidiyor. Hepinize bol şans. KFC TURKIYE - KFC Survivor | Facebook
  4. Survivor final yarışmacıları Nihat ve Hasan oldu

Survivor final yarışmacıları Nihat ve Hasan oldu

survivor 2012 final 2012 survivor birincisi kim oldu Merhaba Sevgili Melek'ler, 2012 Survivor final yarışmacıları belli oldu. Kıbrıs'a final için giden Survivor Begüm, Anıl, Hasan ve Nihat arasında oylamalar sonrasında kalan iki isim Nihat ve Hasan oldu. Bakalım 2012 Survivor birincisi kim olacak :) Umarım Nihat olur çünkü benim oyum Nihat'tan yana :) Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ndeki...
  5. Survivor Finalde Kaan'ın Söylediği Biz Burdayız Şarkısı

Survivor Finalde Kaan'ın Söylediği Biz Burdayız Şarkısı

Kaan Biz Burdayız Şarkı Sözü Hadise & Kaan Biz Burdayız Sözleri Evet Sevgili Melek'ler ve benim gibi Survivor hayranı olan tüm arkadaşlar bildiğiniz gibi Survivor birincisi Nihat oldu ve ben de çok sevindim :D:D:D:D Bu haberin ayrıntılarını da sizlerle birazdan paylaşacağız ama şimdi sizlere Survivor finalde Kaanın söylediği şarkı sözleri sunuyor ve Kaan Hadise düeti şarkısını...

Sayfayı Paylaş