gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Survivor Kim Elendi 19 Mart

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Survivor Kim Elendi 19 Mart günü kim gitti izleyenler varsa aranızda kimin elendiğini bir zahmet yazsın lütfen:)

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Survivor Ünlüler Gönüllüler 2012 sezonu başladı ve ilk dokunulmazlık oyunu bu akşam. Bakalım oyunu ilk oyunu kazan gönüllüler mi yoksa ünlüler mi kazanacak? Hangi takımdan kim elenecek? Elenen kişi açıklandıktan sonra başlık altına eklenecektir.

Survivor Kim Elendi 19 Mart konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Survivordan Kim Elendi 25 Mart

Survivordan Kim Elendi 25 Mart

Survivordan Kim Elendi 25 Mart gecesi kim gitti izleyenler kimin elendiğini bir zahmet bana da yazın
  2. 2 Nisan Survivor Kim Elendi

2 Nisan Survivor Kim Elendi

2 Nisan Survivor Kim Elendi lütfen biliyorsanız izlediyseniz kimin elendiğini yazın.
  3. Survivordan Kim Elendi 8 Nisan

Survivordan Kim Elendi 8 Nisan

Survivordan Kim Elendi 8 Nisan Selam arkadaşlar acaba Survivordan Kim Elendi bilgisi olan var mı
  4. İşte benim stilimde kim elendi ? 20 mart elemesi

İşte benim stilimde kim elendi ? 20 mart elemesi

İşte Benim Stilim 'de bu hafta yarışmaya veda eden isim sürpriz bir şekilde Özden Cerrahoğlu oldu. TV8 kanalında ekranlara gelen yarışmada 20 Mart eleme gecesi kim elendi sorusunun yanıtı herkesi ekran başına topladı. İşte Benim Stilim'de geçen hafta yarışmanın en popüler kızlarından Maria Surina elenmişti. İşte Benim Stilim'de bu hafta Özden Cerrahoğlu ve Çiğdem Çelik jürinin önüne çıktı....
  5. Survivor'da Kim Elendi ?

Survivor'da Kim Elendi ?

Survivor All star’da büyük finale bir hafta kalan adadan bir yarışmacı daha elendi. Çarşamba akşamı ilk dokunulmazlık oyununu ünlüler kazanmış ve gönüllüler takımından HASAN ve Hilmicem SMS oylamasına kalmışlardı. Perşembe akşamı ise dokunulmazlık oyunu suyun üzerinde dönen bir silindirin üzerinde dengede kalma oyunu şeklinde gerçekleşti. İki tur olarak yapılan oyuna kaybeden takım ise...

Sayfayı Paylaş