gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Survivor Merve resimleri

Konu, 'Ünlüler ve Sanatçılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

survivor merve survivor merve resimleri oflaz ayak sörvayvır oflaz ayakları Evet arkadaşlar aylardır süren survivor heyecanı geçtiğim hafta sona ererek final yaşandı ve yarışmanın birincisi belli oldu.Finalde İhsan la başbaşa kalan Merve finaldede İhsanı yenerek yarışmanın birincisi oldu.Sizlere öncelikle survivor yarışmasının birincisi olan Merve Oflaz hakkında sizlere ufak bir tanıtma yapmak istiyorum.Kimdir bakalım Merve Oflaz? 1988 yılında İstanbul da doğdu.Marmara Üniversitesi beden egitimi spor yüksek okulu 3.sınıfta okuyor.

MERVE OFLAZ VAR MISIN YOK MUSUN'DA NE KADAR KAZANDI
    Var mısın Yok musun'da 7 Aralık 2008 gecesi yarışan Merve, yarışmada 3 ay kaldı. Son 2'ye 20.000 YTL ve 200.000 YTL ile girmeyi başaran Merve'ye Hamdi Bey'in son teklifi 81.000 YTL oldu ve Merve kabul etti.

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    şanslı kız paraya para demez artık :D

3. zübeyde eylül

zübeyde eylül Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    helal olsun walla o kadar güçlü rakipleri ezip geçtii tebrikler gerçekten ...:)

4. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

zeki kızları severim

katılıom merve abla senide ççoooooooooooooooooooooookkkkkkkkk seviom

5. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

muhteşem yuzyılda gördüm şok oldum çok daha güzel ordaaa

Survivor Merve resimleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. merve boluğur resimleri

merve boluğur resimleri

merve boluğur bacak merve boluğur bacakları ayak ayaklar
  2. Merve Büyüksaraç resimleri

Merve Büyüksaraç resimleri

Merve Büyüksaraç resimleri Merve Büyüksaraç Fotoları Merhaba Sevgili Melek'ler bu sayfamızda 2006 Türkiye Güzeli olan Merve Büyüksaraç resimlerini sizlerle ve Merve Büyüksaraç hayranlarıyla paylaşıyoruz.
  3. Merve Büyüksaraç Resimleri istiyorum

Merve Büyüksaraç Resimleri istiyorum

Selam arkadaşlar ben sizden mümkünse Merve Büyüksaraç Resimleri paylaşmanızı rica ediyor ve ayrıca Merve Büyüksaraç Resimlerinin yeni olmasınında altını çiziyorum:)
  4. Merve Oflaz, Survivor Duygu'yu Eleştirdi!

Merve Oflaz, Survivor Duygu'yu Eleştirdi!

merve oflaz haberleri survivor duygu duygu çetinkaya haberleri Sevgili melekler, şimdiye kadar Türkiye'de yayınlanan reality şovlarda tek kadın birinci olan Merve Oflaz, Survivor Duygu'yu eleştirdi. Duygu'nun karşısında yeterli bir rakip olmadığı için üstünlük sağlayabildiğini söyleyen Merve'ye katılmamak mümkün değil. Bir de Duygu'nun o asabi tavırlarını gördükçe insanın içinden "Ah...
  5. Survivor 2015 Merve Oflaz Kimdir?

Survivor 2015 Merve Oflaz Kimdir?

merve oflaz kimdir,merve oflaz kaç yaşında,merve oflaz nereli,survivor 2015 merve oflaz kimdir,survivor all star 2015 merve oflaz biyografisi Merve Oflaz 2012 Survivor yarışmasının kazananı olmuştu, şimdi de yerini Survivor All star'da aldı. Peki, Merve Oflaz kimdir, işte detaylı bilgiler.. Survivor Türkiye yarışmasını kazandıktan sonra Türkiye çapında ün kazanan Merve Oflaz, Show TV'de...

Sayfayı Paylaş