gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Survivor Merve ve Gökhan Arasında Aşk mı Var?

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

survivor merve, survivor gökhan, merve ve gökhan survivor
    Sevgili melekler, katıldıkları Survivor yarışmasında samimi davranışları sebebiyle Merve ile aralarında aşk olduğu söylentileri çıkan Gökhan Keser geçtiğimiz gün katıldığı Tv8'in beyazgazete programında bu sorulara yanıt verdi. Keser, katıldığı televizyon programında “Evet, Merve’yle aramızda bir şey var. Benim bir kız kardeşim var. Merve de adada çok güvendiğim birkaç isimden biriydi. Artık o da benim kardeşim” dedi..

gökhan.png

Survivor Merve ve Gökhan Arasında Aşk mı Var? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aşk Var Mı Aşk?

Aşk Var Mı Aşk?

Ona aşıktım, gerçekten. Ama ne zaman bitti, nasıl bitti bilemedim. Ama bittiğini bildim. Şu yanımda yatan adam ne zaman benim için bir fazlalık olmuştu, ne zaman yellenmesi gözüme (daha doğrusu kulağıma) batar olmuştu? Ne zaman "aman gene geldi" demeye başlamıştım.Aşk bitmişti. En zor şey ölen aşkın cenazesini kaldırmaktır.Kimse ilk söyleyen olmak istemez. Kimse ileride olacakların...
  2. hulohop'la zayıflayan var mı aranızda?

hulohop'la zayıflayan var mı aranızda?

★Dynamic S HEALTH HULA HOOP Weighted Exercise No Box | eBay bu siteyi inceledim, çok begendim. ama türkiyede bulamadım. veya yurt dışında havaleyle satılan bir site de bulamadım. hulahop'la zayıflayan oldu mu?
  3. Merve Altınkaya Kimdir Resimleri var mı acaba

Merve Altınkaya Kimdir Resimleri var mı acaba

Merve Altınkaya Kimdir Resimleri var mı sizin sitenizde acaba?
  4. Merve Boluğur Kimdir, Resimleri var mı?

Merve Boluğur Kimdir, Resimleri var mı?

Merhaba arkadaşlar aranızda Merve Boluğur Kimdir bilen varsa bana biyografi bilgilerini yazsın ve mümkünse bir de Merve Boluğur Resimlerini paylaşsın:)
  5. Merve Büyüksaraç Kimdir biyografisi var mı

Merve Büyüksaraç Kimdir biyografisi var mı

Survivor da yarışan ve yarışmadan ayrıldktan sonra survivor hakkında bir takım iddialarda bulunupta mahkemelik olan Merve Büyüksaraç Kimdir biliyorsanız bana Merve Büyüksaraç ın hayatıyla ilgili biyografi bilgilerini yazar mısınız

Sayfayı Paylaş