gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Survivor Nagehan ihanete uğradı

Konu, 'Magazin' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Tv 8 ekranlarının yarışma programlarından biri olan survivor da kıyasıya mücadele eden yarışmacılardan Nagehan, kocası tarafından ihanete uğradı. Şu sıralar olayın şokunu henüz atlatamayan Nagehan Karadere, yarıştığı sıralar kocasının başka bir kadına gönderdiği çıplak resimlerini ve videolarını öğrenince büyük bir şoka uğradı. Olayın ayrıntıları ile ilgili bilgiler ise şöyle; nagikapak.jpg
    Survivor yarışmacısı Nagihan eşinin ihanetiyle sarsıldı. Nagihan Karadere’nin eşi Uğur Gökçe internette tanıştığı bir kadına çıplak fotoğraflarını yolladı.
    nagihanvekocasi

Son günlerde çok sık rastlanan aldatılma hikayelerine bir yenisi daha eklendi. Survivor 2016 yarışmacısı Milli Atlet Nagihan Karadere eşinin ihanetiyle sarsıldı. ‘Renkli Sayfalar’ programı haber müdürü Mert Doğan’ın haberine göre, Nagihan Karadere’nin eşi Uğur Gökçe internette tanıştığı bir kadına çıplak fotoğraflarını yolladı. Nagihan’ın namuslu kocası’ notu ile sosyal medyada paylaşılan fotoğraf büyük ses getirdi. Adada yarıştığı sırada ihanete uğradığını öğrenen Karadere, boşanma kararı aldı.
    NAGİHAN’DAN İLK AÇIKLAMA

Eşinin ihanetini öğrenen Nagihan Karadere çıktığı televizyon yayınında gözyaşları içinde yaşadıklarını anlattı.
    Nasıl yaşadım ama bilmiyorum. Bir şantaj söz konusu. Ondan para sızdıramayınca bana döndüler. 10 bin euro gibi bir para söz konusu. Hukuki işlem başlatıldı. Önümüzdeki günlerde gerekli açıklamayı yapacağım. Bildiğim tek bir şey var. Herkesin bildiği konu. Detayını önümüzdeki günlerde öğreneceğiz.
    “GÖRÜNTÜLERİ GÖRÜNCE ŞOKA GİRDİM”

Biraz anlayışlı olsun herkes. Haklı haksız gözetmeksin biraz daha sakin olsunlar çünkü bir kızım var. Onun etkilenmesini istemiyorum. Boşanıp boşanmama konusunu şu an konuşmak istemiyorum. Bu konuyu 2 gün önce öğrendim Sosyal medyadan mesaj geldi eşinin bende fotoğraf ve videosu olduğunu söylediler. Kız Türk numarası Romanya numarasıydı. Görüntüleri görünce şoka girdim. Eşime söyleyince bir şey diyemedi. Daha önce böyle bir şey yaşamadım. Eşimden beklemezdim.

Survivor Nagehan ihanete uğradı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tuğbada ihanete uğradı

Tuğbada ihanete uğradı

ihlamurlar altinda `IHLAMURLAR ALTINDA` ADLI DİZİNİN GÜZEL OYUNCUSU TUĞBA BÜYÜKÜSTÜN’ DE İHANETE UĞRAYANLARDAN!.. Geçtiğimiz sezona damga vuran dizilerin arasında “Ihlamurlar Altında”da da vardı. Sevilen dizinin başrol oyuncularından Bülent İnal ile Tuğba Büyüküstün, dizinin çekimleri sırasında başlayan dostluklarını aşka dönüştürmüşlerdi. İkilinin aşkı dizi sürdükçe devam etti. Bir...
  2. İhanete uğradınız ve aldatıldınız peki ya sonra....

İhanete uğradınız ve aldatıldınız peki ya sonra....

Kesin olarak aldatıldığınızı öğrendiniz ve dünyanız başınıza yıkıldı peki ya sonra? Ne yapacağınızı nasıl davranacağınızı bilemiyor ve ilişkiniz konusunda sağlam karar veremiyorsunuz bence bu çok normal çünkü girmiş olduğunuz şokun etkisiyle zaten o anda hiçbir kadın sağlam düşünemez... Belki birazdan vereceğim bilgilerle ilişkinize yön verecek kararları alırken yardımcı olabilirim o yüzden...
  3. ihanete ugradim

ihanete ugradim

ben malesef güzel bi ani anlatamicam 2 hamilelik gecirdim ikisindede aldatildim ve hep ayni kadinla aldatildigimi ilk ögrendigim gün kizima 3 aylik hamileydim ve daha 5 aylik evliydim bi gün esimi ise göndermek icin kalkmistim saat 05 te bi baktim esime msj gelmis bende is arkadasindan sandim is yok diye bi msj bekliyordum mesaji actim ve karsima ask mesaji cikti askim yarin ögleden sonra beni...
  4. Nagehan Kaşıkçı Kimdir?

Nagehan Kaşıkçı Kimdir?

Bu konu Necati Şaşmaz'ın evlendiği kişi Nagehan Kaşıkçı hakkında bilgilere yer vermektedir. Kurtlar Vadisi dizisinin karizmatik ve başarılı başrol oyuncusu Necati Şaşmaz namı diğer Polat Alemdar, 12/12/2012 tarihin de herkesi şok ederek süpriz bir şekilde Nagehan Kaşıkçı ile nikah masasına oturdu. Necati Şaşmaz'ın adı Nur Fettanoğlu ile anılıyordu ve herkes bu çiftin evleneceği gözü ile...
  5. Brad Pitt Saldırıya Uğradı!

Brad Pitt Saldırıya Uğradı!

brad pitt, brad pitt haberleri, brad pitt angelina jolie Sevgili melekler, nişanlısı Angelina Jolie’nin son filmi “Maleficient”in Los Angeles’taki galasına katılan Brad Pitt saldırıya uğradı. Görgü tanıklarının anlattığına göre, izleyiciler için ayrılan alandan kırmızı halıya atlayan bir kişi Brad Pitt’e dokunduğu anda korumalar tarafından etkisiz hale getirildi. Hollywood’daki El Capitan...

Sayfayı Paylaş