gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Survivor Nihat Alptuğ Altınkaya Karadayı'da!

Konu, 'Karadayı' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

survivor nihat alptuğ, nihat alptuğ altınkaya, karadayı yeni oyuncuları

Sevgili melekler, yeni sezonun merakla beklenen dizilerinden Karadayı, sezona yeni bir isim katarak başlıyor. Yeni sezonda diziye dahil olan isim geçen yılın Survivor birincisi Nihat Alptuğ Altınkaya. Nihat Altınkaya yeni sezonda gazete patronu Sinan Koca karakterini canlandıracak. 9 Eylül’de yeni bölümüyle ATV ekranlarında olacak dizide yolları hakime Feride’yle kesişecek olan Sinan Koca; Mahir-Feride aşkına ve Nazif Kara davasının ortasına bomba gibi düşecek.

karadayi-nihat.JPG

Survivor Nihat Alptuğ Altınkaya Karadayı'da! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nihat Alptuğ Altınkaya Resimleri

Nihat Alptuğ Altınkaya Resimleri

deniz çakırın dövmesi deniz çakır dövmesi nihat altınkaya nihat alptuğ altınkaya resimleri
  2. Nihat Alptuğ Altınkaya Boyu

Nihat Alptuğ Altınkaya Boyu

Nihat Alptuğ Altınkaya Boyu kaç biliyorsanız Nihat Alptuğ Altınkaya Boyunu yazarsanız çok sevinirim.
  3. Nihat Alptuğ Altınkaya Kimle Evli

Nihat Alptuğ Altınkaya Kimle Evli

Nihat Alptuğ Altınkaya Kimle Evli arkadaşlar merak ettimde şayet bilen varsa yazsın buraya :)
  4. Nihat Alptuğ Altınkaya Oynadığı Diziler

Nihat Alptuğ Altınkaya Oynadığı Diziler

Nihat Alptuğ Altınkaya Oynadığı Diziler hangileridir isimlerini yazar mısınız ben hiç bir dizide görmedim de merak ettim:S
  5. nihayet 2012 Survivor Birincisi Nihat Altınkaya oldu

nihayet 2012 Survivor Birincisi Nihat Altınkaya oldu

2012 Survivor Birincisi Nihat Altınkaya Survivor Kim Kazandı 2012 2012 Survivor Ünlüler Gönüllür final yaptı ve 2012 Survivor birincisi Nihat Altınkaya oldu Melek'lerim. Bilenler bilir ki, ben geçen sezon 2011 Survivor Ünlüler Gönüllüler yarşımasın da Nihat Doğan olsun istemiştim birinci ama Derya birinci olmuştu. Bu yıl da seçimim Nihat'lardan yana olmuştu ve bu yıl istediğim Nihat birinci...

Sayfayı Paylaş