gebe
  1. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113

survivor oyunu

Konu, 'Melek Oyunları' kısmında CeMoŞ tarafından paylaşıldı.

survivor oyunları survivor oyunları, adası, kimle giderdiniz

evet arkadaşlar survivoru izlerken aklımaa bir oyun geldii:D
    oyunumuz şöyle eğer survivor adasın gitme imkanının olsaydıı melekler mekanından hangi 5 üye arkadaşınızı yanınızda götürürdünüz adını ve nedenlerini yazıcaksınız
    oyun çok basit herkese kolay gelsin:D

2. GREY

GREY Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    362
    Ödül Puanları:
    63
    Hak 5 kişi ise
    Ustam Cemoş :)
    Adminim ***** :)
    Süper Modum Asimelek :)
    Hacım Süper Moderatör Tuğçe :)
    Moderatör Titan Abla :)

Yahu tüm yönetimi toplamışım tabi benimle birlikte :D:D

VİŞNE ve CeMoŞ bunu beğendi.
  3. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Öhm.....

Öncelikle velinimetimiz ***** (önce ekmek parası)
    Çetimizin kraliçesi Cemoş(o olmazsa gevezelik edemeyiz sonra)
    Sanal dünyadan en eski dostum Vişne (bana burayı fişne önerdi)
    İlk günden beri hem arkadaşım hem kardeşim gibi olan Greyim
    Valla 5. ye karar veremedim,karar verince yazarım hahaha

VİŞNE, CeMoŞ ve GREY bunu beğendi.
  4. Misafir

Misafir Forum Okuru

Hmmm :)

Survivor yöneticiler - üyeler haa güzel fikir:) Aslında Survivor oyun serileri yapabiliriz. Mesela iki grup seçeriz, orda fiziksel oyunlar var, bizde de mantık oyunları, soru cevap gibi seçenekler olabilir :)

Survivor Meleklermekani Adası:)

Yöneticiler ve üyeler :)

Şimdi gelelim benim Survivor'a giderken kendimle götüreceğim ekibime :)

1: Cemoş, o olmazsa adanın tadı da tuzuda her bişeyide olmaz :D:D Ama aç bir Cemoş'la nasıl başedebiliriz onu düşünüyorum:D:D:D:D

2: Grey, aramızda bir ergenin olması iyi olur:) Hem ustayı, çıraksız götürmek olmaz:) Hemde Grey'in o kıvrak zekası Ada da işimize çok yarar:D:D

3: Titan, çünkü çok detaycı:D Ada da ne var ne yok, kimsenin fark etmediği şeyleri fark eder:)

4: Asi, o deli olmazsa olmaz :D:D Kambersiz düğün olmaz değil mi:D:D Ada'dan geldikten sonra "ne vardı, orası nasıl dı, ne yaptınız, ne yediniz, ne içtiniz, kaç defa nefes aldınız vs vs..) gibi soruları cevaplamaktansa Asi'yi Survivor'a götürmek daha yerinde olur:) Hem karşı takımın üzerine salarız, meraklı soruları ile rakip takımı, tereyağından kıl çeker gibi çileden çıkartır:D:D:D:D

5: Çitos... :) Piçomen Cemoş'un yanına birde her telden espiri yapan Çitos'da eklenince, Survivor gel keyfim gell :D:D:D:D

Yanlız ada da varsa patlıcanları ve sert cisimleri ortadan kaldırmak lazım:) Dediğim gibi aç bir Cemoş'un yapabileceği her ihtimali düşünmek gerekir:) Karşı takıma Allah yardım etsin, bu ekip yarışmaları kazanmadan bile, onlardan kurtulabilir. Çünkü büyük ihtimal ile karşı takımın breyleri tek tek firar eder yada diskalifiye edilmek için ne gerekirse yapar:) Yada bir bakmışsınız ki, rakip takım, benim takımın hizmetini görüyor totişlerinin korkusundan hahaha Cemoş ve Çitos ikilisinin adı bile yeter diyorum Survivor'da :D:D:D:D

VİŞNE, GREY ve CeMoŞ bunu beğendi.
  5. VİŞNE

VİŞNE Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    52
    Ödül Puanları:
    28
    benim belli zatenn 1 titan dostum arkadaşım :dancing:
    2 cemoş neşe kaynağı
    3 ***** elinden bişey kurtulmaz
    4 asimelek güzel yüreği için
    5 greyy acıkınca çıtır çıtır yimek için hahahahahaha
    şaka tabiki:örgü:

CeMoŞ ve GREY bunu beğendi.
  6. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Tüm yönetim syrvivor adasında ;) ohh forumda bana kaldı =)))) sizlere iyi survivorlar bana da iyi ciritt atmalar ;) hahaha

survivor oyunu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Oyun

Oyun

Gurur ve kibire, insanları küçümsemeye ve onlarla alay etmeye, akılca ve dince eksikliğe; Tavla oyunu istihza ve muhalefete, bazen tavla oynamak şöhret ve izzete, dünyalıkta yükselmeye, Yazı-tura oyunu delillere, Yüzük oyunu kuyumcuya, emir ve görevleri gizli tutmaya, Aşık oyunu görevden alınmaya ya da bir göreve atanmaya, Ceviz oynamak, sonu barışmaya ve esenliğe varacak olan anlamsız...
  2. Oy

Oy

Rüyada oy pusulası görmek, iki şıktan birisinin tercih edilmesi gerektiğine işarettir. Rüyada oy pusulası görmek, iki seçenek arasında kaldığınıza, birisinin tercih edilmesi gerektiğine yorumlanır. Rüyada herhangi bir seçim için bir sandir rey pusulasi attigini görmek ailesi tarafindan kendisinden istenen bir seyi yerine getirmege çalisacagina, çocuklarinin isteklerini yapmaya gayret edecegine...
  3. E-okul Oy Oy

E-okul Oy Oy

okul oy e okul oylama Bu yeni sistem aslında gerçekten çok mantıklı ve güzel bir sistem... Ama öğrencisi çok olan branş öğretmenleri için tam bir facia hele de sene sonu... Notlar, performans görevleri, projeler, ders içi performans notları, yöneltme formları, davranış notları, öğrencilerin okudukları kitaplar (sayfa sayısına kadar tek tek)... Bütün bu saydıklarımı sisteme veri olarak...
  4. survivor alp

survivor alp

arkadaşlar merhaba ben alp kırşan hayranıyım lütfen alp kırşanı seviyorsanız acunn.com'dan ona oy verin lütfen almeda onu 50 oyle falan geçiyor ve alp ikinci lütfen alp'i birinci yapalım nolur yalvarırım lütfennnnnnnnnnnnnn. :cry:
  5. survivor müzikleri

survivor müzikleri

34.Bölüm 4.Parça | Acunn.com 02:34 te çalan müziğin adı ne acaba ?

Sayfayı Paylaş