gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Survivör Özgenin Kısmeti Açıldı

Konu, 'Magazin' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

survivor,ünlüler gönüllüler, özge haberleri, özgeye ilgi, yarışması sona erdi, hakkında bilgileri buradan bulabilirsiniz
    Özge’nin kısmeti açıldı.

Özge Ulusoy’un Survivor’da ilgiden başı döndü. Ulusoy’u elde etmek için çapkınlar yapmadıklarını bırakmıyorlar

Öte yandan Tarhan Telli, evlilik teklifi yapmaya hazırlanırken Ulusoy tarafından terk edildi.

Survivor Ünlüler Gönüllüler yarışmasından sonra Özge Ulusoy’un bahtı açıldı. Yarışmada hemdüzgün fiziğiyle hem sempatik tavırlarıyla çapkınların gözdesi olan Ulusoy ile tanışmak isteyenler sıraya girmiş. Ulusoy’a cep telefonundan evlilik teklifleri yağıyor. Hemgüller gönderiliyor hemde tanışmak için araya aracılar sokuluyor. Ulusoy’un ilgiden adeta başı döndü.

Özge Ulusoy yarışmadayken, Özge’ye olan övgüleri duyan sevgilisi Tarhan Telli, Ulusoy’u elinden kaçırmamak için dönüşünde evlilik teklif etmeye hazırlanıyormuş. Yarışma sonrası evlilik teklifinde bulunmaya hazırlanan Telli, Özge’nin ayrılık kararıyla resmen şok geçirmiş. Ulusoy, “Mesleğimin zirvesindeyimşu an uzun soluklu bir ilişkimesleğime zarar verir” diye ilişkiyi bitirmiş.

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    valla ben sevgilimi basit konularda terk etmem kariyer icin terk etmis resmen :S

Survivör Özgenin Kısmeti Açıldı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Özge Özberk

Özge Özberk

özge özberk ayak özge özberk ayakları Özge Özberk, 13 Ağustos 1976'da İstanbul'da doğdu. Müjdat Gezen Sanat Merkezi tiyatro bölümünde bir süre okuduktan sonra 2000-2002 yıllarında İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi Şiir Tiyatrosu Kulübü’nde yönetmenlik yaptı. “Bizim Ev”, “Sır Dosyası” ve “Bizimkiler” gibi televizyon yapımlarında oyunculuk yaptı, “Yıldız Tepe” adlı filmde başrol oynadı....
  2. hayatta herşey kısmet

hayatta herşey kısmet

yangın her aşkın yolu, sendin gördüğüm , gözlerin karanlık kuyu , düştüm öldüm ahh gönlüm şimdi başka yare mesken ,ahh el çekmiyor kara sevdan benden sen hangi elde sevda olup açtın ? ben karlı dağlar misali yalnızım ;; yok bir sitemim hayatta herşey kısmet ;; soldu gençliğim ömrümü aşkla ziyan ettim ;; ağla gönlüm nasip değilmiş vuslat ;; rahat uyu yar sana hakkımı helal ettim …
  3. kısmetini beklemek

kısmetini beklemek

Kısmet dedikleri bu olsa gerek... Öğrencilerinden birinin eline bir testi verip kuşluk vakti çeşmeye gönderir Fakirullah Hazretleri. Ne var ki öğrenci çeşmenin başına varınca oradaki çocuklarla oyuna dalar, ta ikindiye kadar oyun sürer. Nihayet gün batarken aceleyle testiyi doldurup döner. Bunca vakittir orada oyuna dalan öğrenciyi bu defa arkadaşları aralarına alıp hırpalamak...
  4. Rüyada Kısmet Görme

Rüyada Kısmet Görme

rüyada kısmet görmek rüyada kismet görmek kısmetini kısmetini için dua için dua Arkadaşlar yeni bir fal çeşidi gibi birşey duydum.Yani ne kadar doğru bilmiyorum belki aranızda bilenler vardır.bende danışmak icin actım bir nevi bu konuyu. Gece yatmadan önce çok tuzlu yağda pişmiş yumurtayı yedikten sonra hiçbirşey yemeden su dahi icmeden yatıyoruz gece rüyamızda bize kim su iciriyorsa o...
  5. Kısmet bağlanırmı?

Kısmet bağlanırmı?

Kısmet beklemelerde yanlış yorumlardan uzak kalınmalıdır. Bazı kimselerde yanlış bir kısmet bağlama anlayışı görülmektedir. Evham ve su-i zanna kapılan bu kimseler tereddüt etmeden konuşabiliyorlar: - Kızımızın ya da oğlumuzun kısmeti bir türlü çıkmıyor, çıkınca da anlaşmayla sonuçlanmıyor, bir bahane bulunup iş bozuluyor! Demek ki kısmetini bağlamışlar. Zaten falan ve filan komşulardan da...

Sayfayı Paylaş