gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Survivor Taner kim?

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

survivor taner biyografi survivor taner kim kim biyografi sörvayvır survivor taner, tarlacı, kim, kimdir, hayatı hakkında merak ettiğiniz tüm bilgiler burada.

En az Nihat Doğan kadar ilgi çeken Survivor Taner, aslında kim?

"Hep bu gızlar yüzündan gaybediyoruz" diyen "K" yi "G" diye kullanan, çılgın mı çılgın Taner hakkında bilmediğiniz herşey burada Melek'ler:)

Survivor Ünlüler-Gönüllüler yarışmasına da katılan Taner Tarlacı, Nihat Doğan kadar dikkat çekti. Peki yarışmada fenomen olma yolunda ilerleyen Taner Tarlacı kim?

- Yüzü gözü yara bere içinde okula gelmiş. Nedenini soranlara “İddiaya girdim ağaca çıktım ve düştüm” diye cevap vermiş.

- Bir yarışmada arkadaşını eleyen jüriye küfür edip üzerlerine yürümüş.

- Kavgada kendisini kurtarmaya gelen arkadaşına “sen benim kavgama ne karışıyorsun” diye saldırmış.

- Yüzü gözü yara bere içinde okula gelmiş. Nedenini soranlara “İddiaya girdim ağaca çıktım ve düştüm” diye cevap vermiş.

- Bir yarışmada arkadaşını eleyen jüriye küfür edip üzerlerine yürümüş.

- Kavgada kendisini kurtarmaya gelen arkadaşına “sen benim kavgama ne karışıyorsun” diye saldırmış.

asiruki ve CeMoŞ bunu beğendi.
  2. asiruki

asiruki Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    145
    Ödül Puanları:
    43
    çok akıllımışşş:DDD

CeMoŞ bunu beğendi.
Survivor Taner kim? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Survivor Taner (Taner Tarlacı) Kimdir?

Survivor Taner (Taner Tarlacı) Kimdir?

survivor taner kimdir survıvor taner survivor, Survivor Taner, Survivor Taner kimdir, taner tarlacı, taner tarlacı kimdir, 2011 survivor, survivor gönüllüler taner, Gerçekten bu Taner çok ilginç biri...Survivorda ki davranışları gerçekmi yoksa ilgi çekmek içinmi yapıyor çoğu zaman anlamakta güçlük çekiyorum ama yinede Taner'e çok gülüyorum... Doğum Tarihi: 2 Eylül 1984 Doğum Yeri:...
  2. Survivor Tanerin arkadaşı Meter

Survivor Tanerin arkadaşı Meter

meter röportaj meter mevsimler röportaj kimdir survivor tanerin arkadaşı mevsimler hayatı survivor tanerin arkadaşı meter, meter mevsimler, kimdir, merak edenler buyrun öğrenelim. Survivor da geçen hafta "Meter sakın faceme girme" diyen Taner'in arkadaşı Meter Mevsimler, kimdir diye merak edenler, işte size Meter Mevsimler Melek'ler:) Survivor Taner'in facebook sayfasını...
  3. Survivor Taner Kime Aşık

Survivor Taner Kime Aşık

taner survivor da kime aşıktır survivor, taner, taner tarlacı, saba tümer, aşkını itiraf etti, hakkında detaylı bilgiler burada SUrvivor yarışması ile adını duyuran ve yarışma bittikten sonra programdan programa koşan Survivor Taner Saba Tümer'e aşkını itiraf etmiş melekler... Survivor’un bitmesinin ardından Taner Saba Tümer’in programına konuk olmuş ve Saba'yı programda sarılarak...
  4. Survivor Taner Firarda

Survivor Taner Firarda

survivor taner tarlacı meter mevsimler taner firarda hakkında detaylı bilgiler burada arkadaşlar İlk önce Acun Ilıcalı'nın sunduğu Yetenek Sizsiniz programına katılan orda istediği sonucu alamayıp Survivor adasında kendini bulan çılgın 3T yani Tolga Taner Tarlacı bir küsüp bir barıştığı arkadaşı Meter Mevsimler ile bir program sunmaya hazırlanıyor melekler... Taner Firarda adı verilen...
  5. Survivor Taner Gözaltına Alındı

Survivor Taner Gözaltına Alındı

Bu sayfa; Survivor Taner Gözaltına Alındı haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, geçtiğimiz dönemde Survivor yarışmacısı olarak ekranlarda izlediğimiz Taner Tolga Tarlacı gözlatına alındı. Yarı çıplak bir halde ekip otosuna bindirilen Tarlacı bir kadını dövmek iddiasıyla suçlandı. İşte detaylar... Beyoğlu İstiklal Caddesi'ndeki bir işhanının merdivenlerinde yatan...

Sayfayı Paylaş