gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Survivor Taner Kime Aşık

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

taner survivor da kime aşıktır survivor, taner, taner tarlacı, saba tümer, aşkını itiraf etti, hakkında detaylı bilgiler burada

SUrvivor yarışması ile adını duyuran ve yarışma bittikten sonra programdan programa koşan Survivor Taner Saba Tümer'e aşkını itiraf etmiş melekler...

Survivor’un bitmesinin ardından Taner Saba Tümer’in programına konuk olmuş ve Saba'yı programda sarılarak öpmüştü.

Dün gece katıldığı Yerden Göğe programında çok açıkça; ” Saba Tümer’e aşık oldum birbirimizden çok elektrik aldık , onun da benden elektrik aldığını düşünüyorum program sonrasında konuştuk ve bakıştık ” dedi.

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    allah cezanı yaaaaaaaa koptum :D bakıştık falan :D bide söyleyiş tarzını kafamda canlandırıyorum suan yıkıldımm çok kıskandım seni tanerrrr :D

Survivor Taner Kime Aşık konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Survivor Merve kime aşık bilin bakalım?

Survivor Merve kime aşık bilin bakalım?

survivor merve survıvor merve sörvayvır sarp akkaya Survivor yarışmasının birincisi Merve kime aşık bilin bakalım.O kadar yakışıklı manken ve jönler dururken işte sıkı durun Merve kime abayı yakmış şimdi öğrenelim:D Ne Kenan İmirzalıoğlu ne de Kıvanç Tatlıtuğ... Survivor’da erkek yarışmacılara karşı tek başına mücadele eden Merve Oflaz milyonların hayranlıkla izlediği Ezel dizisinin Tefo’su...
  2. Survivor Taner (Taner Tarlacı) Kimdir?

Survivor Taner (Taner Tarlacı) Kimdir?

survivor taner kimdir survıvor taner survivor, Survivor Taner, Survivor Taner kimdir, taner tarlacı, taner tarlacı kimdir, 2011 survivor, survivor gönüllüler taner, Gerçekten bu Taner çok ilginç biri...Survivorda ki davranışları gerçekmi yoksa ilgi çekmek içinmi yapıyor çoğu zaman anlamakta güçlük çekiyorum ama yinede Taner'e çok gülüyorum... Doğum Tarihi: 2 Eylül 1984 Doğum Yeri:...
  3. Survivor Tanerin arkadaşı Meter

Survivor Tanerin arkadaşı Meter

meter röportaj meter mevsimler röportaj kimdir survivor tanerin arkadaşı mevsimler hayatı survivor tanerin arkadaşı meter, meter mevsimler, kimdir, merak edenler buyrun öğrenelim. Survivor da geçen hafta "Meter sakın faceme girme" diyen Taner'in arkadaşı Meter Mevsimler, kimdir diye merak edenler, işte size Meter Mevsimler Melek'ler:) Survivor Taner'in facebook sayfasını...
  4. Survivor Taner Gözaltına Alındı

Survivor Taner Gözaltına Alındı

Bu sayfa; Survivor Taner Gözaltına Alındı haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, geçtiğimiz dönemde Survivor yarışmacısı olarak ekranlarda izlediğimiz Taner Tolga Tarlacı gözlatına alındı. Yarı çıplak bir halde ekip otosuna bindirilen Tarlacı bir kadını dövmek iddiasıyla suçlandı. İşte detaylar... Beyoğlu İstiklal Caddesi'ndeki bir işhanının merdivenlerinde yatan...
  5. Survivor all star 2015 Taner Özdeş Kimdir ?

Survivor all star 2015 Taner Özdeş Kimdir ?

taner özdeş biyografisi,taner özdeş kimdir nerelidir,survivor all star 2015 taner özdeş kimdir,survivor all star kadrosu taner Taner Özdeş, Survivor yarışmacılarının en eskilerinden biri. Taner Özdeş, 2007 senesinden yapılan Survivor Aslanlar-Kanaryalar yarışmasından Kanaryalar takımında katılmış ve şampiyon olmuştur. Survivor All Star kadrosuna katılan Taner Özdeş kimdir? Taner Özdeş,...

Sayfayı Paylaş