gebe
  1. GREY

GREY Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    362
    Ödül Puanları:
    63

Survivor Taner SANDALYEDEN DÜŞTÜ Nihat Gülme Krizine Girdi

Konu, 'Magazin' kısmında GREY tarafından paylaşıldı.

tanerin düştüğü an taner sandalyeden düştü tanerin yemek yerken düşüşü taner zeytin yerken düşüyor Survivor, survivor taner, survivor nihat, taner sandalyeden düşme anları, nasıl sandalyeden düştü konuları hakkında bilgi alalım arkadaşlar.

Survivordan tanıdığımız Taner yemek yerken sandalyeden düştü. Haberi izlerken ben çok güldüm melekler. Yorum olamayacak komediye eş değer bir haber ve video. İyi sevirler ve gülmeler :D:D

Nihat, annesinin yemeklerinden söz ediyor ve duygulu anlar yaşıyorken bir anda herkes kahkaya boğuldu.

Nihat Doğan'ın duygulu konuşması sırasından oturduğu sandalyeden düşen Taner bir anda kameraman dahil herkesi kahkaha krizine soktu

CeMoŞ bunu beğendi.
  2. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
  3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Fukara yemeği görünce aklı çıktı hahahahaha

CeMoŞ ve GREY bunu beğendi.
  4. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

5. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    kıss grey bebem nasıl oldun sen geçmiş olsun kendine dikkat etmiyon kulanı çekçem ha senin:kiss:

GREY bunu beğendi.
  6. GREY

GREY Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    362
    Ödül Puanları:
    63

İyi diyelim iyi olalım çito abla :kiss:

7. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ya bu Taner harbi süzme manyak, psikopat bu adam hahaha Yok böyle bir manyak henüz yeryüzünde yok hahaha Bir zeytin uğruna düştü hahaha Zaten o düşmeye de alışkın:D Kendini yakar, ağaca çıkar inemez, zeytinin peşine gider, düşer, yengeç bulur dilini ısırtır hahaha Manyağa bişeyde olmuyor dokuz canlı gibi hahaha Süzme süzme hahaha Bu adam benim arkadaşım olsa, heralde ölmem yada gülmekten ölürüm diyorum hahaha Ne kadar renkli bir karekter hahaha

Grey, beni güldürdün, sende gül tatlım :kiss:

GREY bunu beğendi.
Survivor Taner SANDALYEDEN DÜŞTÜ Nihat Gülme Krizine Girdi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Saba Tümer gülme krizine girdi

Saba Tümer gülme krizine girdi

Iste bizim Türklerin farki, ya yazi komik videoyu da izledim o daha bi komik :D allah kimsenin basina ucakda öyle bir korku vermesin...Türk milli takimina cok gecmis olsun... Hasan Şaş, Dünya Kupası karşılaşmaları sırasında Çin'den Japonya'ya giderken uçakta yaşadığı korkuyu anlatınca ekranda kelimenin tam anlamıyla kahkaha tufanı koptu. Tümer, Hasan Şaş'ın sözleri karşısında canlı...
  2. Survivor Taner (Taner Tarlacı) Kimdir?

Survivor Taner (Taner Tarlacı) Kimdir?

survivor taner kimdir survıvor taner survivor, Survivor Taner, Survivor Taner kimdir, taner tarlacı, taner tarlacı kimdir, 2011 survivor, survivor gönüllüler taner, Gerçekten bu Taner çok ilginç biri...Survivorda ki davranışları gerçekmi yoksa ilgi çekmek içinmi yapıyor çoğu zaman anlamakta güçlük çekiyorum ama yinede Taner'e çok gülüyorum... Doğum Tarihi: 2 Eylül 1984 Doğum Yeri:...
  3. Survivor Tanerin arkadaşı Meter

Survivor Tanerin arkadaşı Meter

meter röportaj meter mevsimler röportaj kimdir survivor tanerin arkadaşı mevsimler hayatı survivor tanerin arkadaşı meter, meter mevsimler, kimdir, merak edenler buyrun öğrenelim. Survivor da geçen hafta "Meter sakın faceme girme" diyen Taner'in arkadaşı Meter Mevsimler, kimdir diye merak edenler, işte size Meter Mevsimler Melek'ler:) Survivor Taner'in facebook sayfasını...
  4. Survivor Bitti Nihatla Acun Arasında Kriz Çıktı

Survivor Bitti Nihatla Acun Arasında Kriz Çıktı

nihat acun kavgası survivor, ünlüler-gönüllüler, nihat doğan, acun ılıcalı, kavgası hakkında detaylı bilgiler arkadaşlar Survivor Ünlüler-Gönüllüler'i Derya Büyükuncu'nun kazanmasıyla morali bozulan Nihat Doğan'ın programın yapımcısı Acun Ilıcalı ile arası açılmış melekler...Geçiyorum haberin detaylarına Survivor Ünlüler-Gönüllüler yarışmasında Derya Büyükuncu SMS oylarıyla birinci...
  5. Survivor Taner Kime Aşık

Survivor Taner Kime Aşık

taner survivor da kime aşıktır survivor, taner, taner tarlacı, saba tümer, aşkını itiraf etti, hakkında detaylı bilgiler burada SUrvivor yarışması ile adını duyuran ve yarışma bittikten sonra programdan programa koşan Survivor Taner Saba Tümer'e aşkını itiraf etmiş melekler... Survivor’un bitmesinin ardından Taner Saba Tümer’in programına konuk olmuş ve Saba'yı programda sarılarak...

Sayfayı Paylaş