gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Survivor Taner (Taner Tarlacı) Kimdir?

Konu, 'Biyografi' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

survivor taner kimdir survıvor taner survivor, Survivor Taner, Survivor Taner kimdir, taner tarlacı, taner tarlacı kimdir, 2011 survivor, survivor gönüllüler taner,
    Gerçekten bu Taner çok ilginç biri...Survivorda ki davranışları gerçekmi yoksa ilgi çekmek içinmi yapıyor çoğu zaman anlamakta güçlük çekiyorum ama yinede Taner'e çok gülüyorum...

Doğum Tarihi: 2 Eylül 1984
    Doğum Yeri: Almanya
    Taner Tarlacı, Girne Amerikan Üniversitesi Halkla İlişkiler Bölümü öğrencisi.
    Yüzme ve futbolu çok seven Taner, özgürlüğü ifade ettiği için ve gözlerinin rengi olduğu için mavi rengi çok seviyor...
    Survivor taner tarlacı kimdir, Taner Tarlacı’yı Yetenek sizsiniz yarışmasında şarkı söylemesi yengeç showu ve ardından Hülya Avşar’dan evet alabilmek için çektiği şınav ile tanıdık ardından Survivor Ünlüler-Gönüllüler yarışmasınada katılan Taner Tarlacı, Nihat Doğan kadar dikkat çekti.

Gönüllüler arasında fenomen olma yolunda ilerliyen Kıbrıslı Taner Tarlacı, adaya gelir gelmez börtü böcek yiyerek farklı olduğunu herkese gösteren yarışmacı, Girne Amerikan Üniversitesi öğrencisi.
    Tarlacı’nın özel hayatında yapmadığı çılgınlık kalmamış.

İşte Taner’in çılgınlıkları:

- Sarhoş olup Girne sokaklarında çırılçıplak koşarak çöp bidonunun içine atlamış.
    - Bir çuval unu kafasından aşağıya boşaltıp “Nasıl görünüyorum” diye sormuş.
    - Yüzü gözü yara bere içinde okula gelmiş. Nedenini soranlara “İddiaya girdim ağaca çıktım ve düştüm” diye cevap vermiş.
    - Bir yarışmada arkadaşını eleyen jüriye küfür edip üzerlerine yürümüş.
    - Kavgada kendisini kurtarmaya gelen arkadaşına “sen benim kavgama ne karışıyorsun” diye saldırmış.

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

3t
    herksn yapmak istediği ama rezil olmaktn korktuğu şeyleri yapan insan bir kepçe de bu özgüveninden cesaretinden bize versene..

Survivor Taner (Taner Tarlacı) Kimdir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Survivor Tanerin arkadaşı Meter

Survivor Tanerin arkadaşı Meter

meter röportaj meter mevsimler röportaj kimdir survivor tanerin arkadaşı mevsimler hayatı survivor tanerin arkadaşı meter, meter mevsimler, kimdir, merak edenler buyrun öğrenelim. Survivor da geçen hafta "Meter sakın faceme girme" diyen Taner'in arkadaşı Meter Mevsimler, kimdir diye merak edenler, işte size Meter Mevsimler Melek'ler:) Survivor Taner'in facebook sayfasını...
  2. Survivor Taner Kime Aşık

Survivor Taner Kime Aşık

taner survivor da kime aşıktır survivor, taner, taner tarlacı, saba tümer, aşkını itiraf etti, hakkında detaylı bilgiler burada SUrvivor yarışması ile adını duyuran ve yarışma bittikten sonra programdan programa koşan Survivor Taner Saba Tümer'e aşkını itiraf etmiş melekler... Survivor’un bitmesinin ardından Taner Saba Tümer’in programına konuk olmuş ve Saba'yı programda sarılarak...
  3. Taner Tarlacı "Nihat Sevgilimi Çaldı" dedi

Taner Tarlacı "Nihat Sevgilimi Çaldı" dedi

taner tarlacı nihat doğan sevgili canan taş reklam filmi kavgası resimlerei haberleri burada arkadaşlar. Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasında istenilen performansa sahip olamayınca Survivor Ünlüler Gönüllüler yarışmasına katılan ve bu yarışmada çılgın tavırlarıyla dikkat çeken Taner Tarlacı yarışmanın öne çıkan isimlerinden Nihat Doğan için "sevgilimi çaldı, bu mu delikanlılık"...
  4. Survivor Taner Gözaltına Alındı

Survivor Taner Gözaltına Alındı

Bu sayfa; Survivor Taner Gözaltına Alındı haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, geçtiğimiz dönemde Survivor yarışmacısı olarak ekranlarda izlediğimiz Taner Tolga Tarlacı gözlatına alındı. Yarı çıplak bir halde ekip otosuna bindirilen Tarlacı bir kadını dövmek iddiasıyla suçlandı. İşte detaylar... Beyoğlu İstiklal Caddesi'ndeki bir işhanının merdivenlerinde yatan...
  5. Survivor all star 2015 Taner Özdeş Kimdir ?

Survivor all star 2015 Taner Özdeş Kimdir ?

taner özdeş biyografisi,taner özdeş kimdir nerelidir,survivor all star 2015 taner özdeş kimdir,survivor all star kadrosu taner Taner Özdeş, Survivor yarışmacılarının en eskilerinden biri. Taner Özdeş, 2007 senesinden yapılan Survivor Aslanlar-Kanaryalar yarışmasından Kanaryalar takımında katılmış ve şampiyon olmuştur. Survivor All Star kadrosuna katılan Taner Özdeş kimdir? Taner Özdeş,...

Sayfayı Paylaş