gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Survivor Tanerin sevgilisi

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

tanerin sevgilisi taner sevgilisi tanerin kız arkadaşı kim survivor taner, sevgilisi, kim diye merak edenler bu yazımızda öğreneceksiniz.

Survivor'un uçarı sıradışı yarışmacısı Taner'in sevgilisi de yarışmaya katılmış Melek'ler:)

Soyer de tıpkı Taner gibi Acun Ilıcalı’nın “Yetenek Sizsiniz” yarışmasına katılmış, sesinin güzelliğiyle dikkatleri üzerine çekmişti. Öyle ki yarı finale kadar yükselmeyi başarmıştı. Taner ve Rahmeli’nin aşkı bu yarışmadan 3 yıl önce başlamıştı. Girne Amerikan Üniversitesi’nde tanışan çiftin ilişkisi Soyer ailesinin karşı gelmesi üzerine bitti.

Ayrılık acısına dayanamayan Taner ise borulara tırmanarak Rahmeli’nin evine girmiş ancak onun erkek kardeşi ve eniştesinden dayak yiyip, karakolluk olmuştu. Girne’de yaşayan ve mesleği sekreterlik olan Rahmeli Soyer, isminin bu konuyla gündeme gelmesinden çok rahatsız olduğunu belirtti ve şunları söyledi: “Ben bu dedikodularla ilgilenmiyorum, yorum yapmak da istemiyorum. Ben reklamlara yem olacak insan değilim teşekkürler! Ben kendimi biliyorum zaten gerisi yalan.”

METER SURVIVOR YOLCUSU!

Taner’in “En yakın arkadaşım Meter Facebook’daki kız hayranlarıma göz dikti. Meter misin beter mi üzerimden prim yapma” dediği arkadaşı Meter yarışmanın yapıldığı Dominic Cumhuriyeti’ne gidiyor. Acun Ilıcalı’nın ekibinden gelen telefon üzerine pasaportunu hazırlayan Meter salı günü adaya gidip, Taner’le yüzleşecek.

Survivor Tanerin sevgilisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Survivor Taner (Taner Tarlacı) Kimdir?

Survivor Taner (Taner Tarlacı) Kimdir?

survivor taner kimdir survıvor taner survivor, Survivor Taner, Survivor Taner kimdir, taner tarlacı, taner tarlacı kimdir, 2011 survivor, survivor gönüllüler taner, Gerçekten bu Taner çok ilginç biri...Survivorda ki davranışları gerçekmi yoksa ilgi çekmek içinmi yapıyor çoğu zaman anlamakta güçlük çekiyorum ama yinede Taner'e çok gülüyorum... Doğum Tarihi: 2 Eylül 1984 Doğum Yeri:...
  2. Survivor Taner sevgilisi için karakolluk olmuş

Survivor Taner sevgilisi için karakolluk olmuş

taner sevgilisi survivor taner, sevgilis, haberleri ve merak ettiğiniz tüm bilgileri burada arkadaşlar. Survivor'un gözde isimlerinden Taner, geçmişte sevgilisine sürpriz yapmış ve sonucunu da karakolda ödemiş Melek'lerim:) İşte sıradışı Taner'in sıradışı sürprizi Melek'ler:D:D O sürpriz, iddiaya göre şöyle gelişti: Taner, KKTC’de 3 yıl büyük aşk yaşadığı kız arkadaşı tarafından terk...
  3. Survivor Tanerin arkadaşı Meter

Survivor Tanerin arkadaşı Meter

meter röportaj meter mevsimler röportaj kimdir survivor tanerin arkadaşı mevsimler hayatı survivor tanerin arkadaşı meter, meter mevsimler, kimdir, merak edenler buyrun öğrenelim. Survivor da geçen hafta "Meter sakın faceme girme" diyen Taner'in arkadaşı Meter Mevsimler, kimdir diye merak edenler, işte size Meter Mevsimler Melek'ler:) Survivor Taner'in facebook sayfasını...
  4. Survivor Taner Kime Aşık

Survivor Taner Kime Aşık

taner survivor da kime aşıktır survivor, taner, taner tarlacı, saba tümer, aşkını itiraf etti, hakkında detaylı bilgiler burada SUrvivor yarışması ile adını duyuran ve yarışma bittikten sonra programdan programa koşan Survivor Taner Saba Tümer'e aşkını itiraf etmiş melekler... Survivor’un bitmesinin ardından Taner Saba Tümer’in programına konuk olmuş ve Saba'yı programda sarılarak...
  5. Survivor Taner Gözaltına Alındı

Survivor Taner Gözaltına Alındı

Bu sayfa; Survivor Taner Gözaltına Alındı haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, geçtiğimiz dönemde Survivor yarışmacısı olarak ekranlarda izlediğimiz Taner Tolga Tarlacı gözlatına alındı. Yarı çıplak bir halde ekip otosuna bindirilen Tarlacı bir kadını dövmek iddiasıyla suçlandı. İşte detaylar... Beyoğlu İstiklal Caddesi'ndeki bir işhanının merdivenlerinde yatan...

Sayfayı Paylaş