gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Survivor Taner'in Yeni Televizyon Projesi!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

taner, survivor, yeni proje, televizyon yıldızı oluyor, 2011, ile ilgili bilgiler burada melekler

Sevgili melekler,
    Kendi deyimiyle 3T yani Taner Tolga Tarlacı,yeni bir televizyon projesiyle ekranlarda olacağı sinyalini verdi!

Hülya Avşar Show'a yakın arkadaşı Meter Mevsimler ile birlikte katılan Taner Tarlacı, Acun Yapım'ın yeni projesinin 'Acun Firarda' tarzı bir program olduğunu açıkladı. Programı arkadaşı Meter Mevsimler ile birlikte sunacağını söyleyen Tarlacı, program isminin henüz netleşmediğini belirtti.

http://www.meleklermekani.com/biyografi/187618-survivor-taner-taner-tarlaci-kimdir.html

2. VİŞNE

VİŞNE Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    52
    Ödül Puanları:
    28
    taner arazi olsunnn hahaha

Son düzenleme: 27 Haziran 2011
  3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113
    ahahahaha survivor'u eğlenceli hale getiren bana göre tanerdi acun mutlaka birdaki projesine taneri eklemeli:D bu arada tanerin projesini çok merak ettim:D:D

4. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
Survivor Taner'in Yeni Televizyon Projesi! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Survivor Taner'den manyak bir şov daha

Survivor Taner'den manyak bir şov daha

survivor taner, şov, şovları, olayları, haberleri, resimleri burada arkadaşlar Çılgınlıkta sınır tanımayan Taner Tarlacı, hatta ben buna çılgınlık yerine manyaklık desek, daha yerindeo lur Melek'lerim:) Herneyse işte, konuyu dağıtmadan, haberi sunalım biz :) Taner Tarlacı'dan tuzlu, limonlu ve tekilalı bir şov geliyor Melek'ler:D:D “Survivor Ünlüler-Gönüllüler”in çılgın yarışmacısı...
  2. '' Küçük Osman'' ın Yeni Projesi !

'' Küçük Osman'' ın Yeni Projesi !

emir berke zincidi emir berke zincidi harry potter Sevgili melekler, geçtiğimiz gün müthiç bir sezon finali yaparak kafalarda soru işaretleri bırakan Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinin yeni sezon bölümleri merakla bekleniyor. Bu arada boş durmayacak olan dizi oyuncularından Küçük Osman Emir Berke Zincidi de bir film projesine başlamaya başlıyor. Bu projeyle Türkiye'nin Harry Potter'ı olacağı...
  3. Uğur Yücelin yeni dizi projesi varmı

Uğur Yücelin yeni dizi projesi varmı

Uüur Yücel epeydir televizyonda yok. Beğenerek izlediğimiz bir sanatçı ve sanki bir yerde yeni dizisi başlayacak diye duymuştum, yalan habermiydi yoksa, hala ses seda yok..
  4. Nurgül Yeşilçayın yeni projesi var mı ?

Nurgül Yeşilçayın yeni projesi var mı ?

Nurgül Yeşilçay "Sultan" dizisinden beri ortalarda yok.Zaten caanım filme de yazık ettiler ya ! Neyse, var mı Nurgül 'ün yeni dizisi ya da sinema filmi falan, bilginiz var mı ?
  5. Cem Yılmaz'ın Yeni Projesi Hakkında İpuçları

Cem Yılmaz'ın Yeni Projesi Hakkında İpuçları

cem yılmaz haberleri cem yılmaz Sevgili melekler, 'CM101MMXI FUNDAMENTALS' isimli stand up gösterisiyle sinemalarda fırtınalar estiren Cem Yılmaz'ın yeni projesi merakla bekleniyordu. Yeni projeyle ilgili ilk ipuçlarını Yılmaz'ın ağabeyi Can Yılmaz instagram hesabına yüklediği resimlerle verdi.. Geçtiğimiz yıl sahnelediği 'CM101MMXI FUNDAMENTALS' isimli stand-up gösterisini sinemaya...

Sayfayı Paylaş