gebe
  1. ARZUZU

ARZUZU Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    345
    Ödül Puanları:
    63

Survivor ve favorilerimiz

Konu, 'Tüm Kadınca Konular' kısmında ARZUZU tarafından paylaşıldı.

Survivor bu sene yine çok canlı ünlüler ve gönüllüler bu topikte survivorcıları bekliyoruz! ünlüler
    doğukan manço,cengiz coşkun,nazenin tokuşoğlu,ırmak atuk,ümit karan,bennu gerede,dağhan külegeç,erhan yavuz,larissa
    gönüllüler
    fatmagül fakı,bozok gören,duygu çetinkaya,mustafa,murat,emel,seda,hilmicem

evet gördüğünüz gibi ünlüler grubu yine muhteşem gibi gibi, gönüllüler ise başladığı ilk günden duygunun fevriliği gözden kaçmıyor
    ve ilk konseyde duygu yazıldı.....
    Yorumlarınızı bekliyoruz gelişmeleri topiğimizle takip edelim......

2. *EYLÜLMEHMETUTKU*

*EYLÜLMEHMETUTKU* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    494
    Ödül Puanları:
    63
    ünlülerden cengiz coşkunu tutuyorum ben adam dağ gibi valla hahaha

TİTAN bunu beğendi.
  3. NİLDAĞ

NİLDAĞ Forum Okuru

bir CİMBOMLU olarak ben ÜMİT KARAN'ı tutuyorummmmm.... ve grup olarak valla ünlülerin tutuyorum çok seviyeli ve saygılılar şimdilikkkk... ama gönüllüler ilk günde daha gümlediler bi tuhaflar hiç biirnden hoşlanmadım :S duyguyu araştırdım bikaç dizi filmde oynamış diye burnu kalkık biraz.. boy boy saçma sapan fotoları var çok fazla çirkef.. kompleks hat safhada.. elenmeli o bence haddini bilmeli.. :D:D

4. ARZUZU

ARZUZU Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    345
    Ödül Puanları:
    63
    nilim bende sana katılıyorum acun nasıl aldı onu aslında sık dokuyarak yarışmacıları seçiyor ama zaten elencek ilk haftadan aynen ümit karanı tutuyorum cımbomlu olarak desteğimiz ümite gecen sene nihatdı favorm nıhat 1.cıktı bu sende favorımm ümitt dağhanıda favori düşünüyordum ama oyunlarda nedense çekimser bakalım neler olacak

5. *EYLÜLMEHMETUTKU*

*EYLÜLMEHMETUTKU* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    494
    Ödül Puanları:
    63
    kızlar rentingggg bu yarışmanın bayan kadar erkek kitleside var nekadar seksi kadın okdar çok izleyici hahaha işte gerçek düşünce onlar için bu

ARZUZU bunu beğendi.
  6. ARZUZU

ARZUZU Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    345
    Ödül Puanları:
    63
    eylulcum duygunun da neresı seksı kocaman dudakalrı var ama bak fatma gulun yuzu guzel ve cekıcı bence......:)

7. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Survivorı sıkı takip ediyorum zira merak edilerek sorulan 2013 survivor şarkılarını geçen sene olduğu gibi yine bulmaya ve cevaplamaya çalışıyorum. :D:D Gelelim yarışmacılara.. Duygu dizilerde daha aklı başında gibi görünüyordu ama işte insanların iç yüzleri belli olmuyor. Çok itici negatif ve fazla konuşuyor. Zaten bu tarz yarışmalarda ya fevri olacaksın ya da etliye sütlüye karışmayacaksın :D:D Sevmedim.
    Ünlüler daha sempatik geldi belki tanıyoruz ondan diyecem ama gönüllerden de tanıdıklarımız var. Ünlüler şimdilik kazandıklarından henüz dişler ortaya çıkmadı.Biraz yorulsunlar, aç kalsınlar ve kaybetsinler onları da görürüz. Şimdilik favorim yok, ilerleyen günler bakalım neler getirecek :D:D

ARZUZU bunu beğendi.
  8. ÖzGüL

ÖzGüL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    599
    Ödül Puanları:
    193
    bu soruyu ilerleyen vakitlerde tekrardan gündeme getir kuzum şuan çok erken daha herkes bi açıksın bi hırslansın ozaman herkesın kişiliği gün yüzüne çıkıca tekrar sor :)

ARZUZU bunu beğendi.
  9. ARZUZU

ARZUZU Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    345
    Ödül Puanları:
    63
    özgülcüm olayları ve gelişmeleri bu topıkten birlikte takıp edip paylaşalımmm:)

10. zerrinplt

zerrinplt Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Bu yıl kimler olacak çok merak ediyorum :D

Survivor ve favorilerimiz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nisan Yüzükleri Atasay favori yüzük modelleri ve diğerleri buyrun kızlaaaaaar

Nisan Yüzükleri Atasay favori yüzük modelleri ve diğerleri buyrun kızlaaaaaar

En güzel nişan yüzükleri nişan yüzükleri nisan yuzukleri nisan yuzukleri erkek ve kadın Vallahi erkekler bu nişan yüzüğü olayından zerre anlamıyorlar. Benim nişanlım da öyle alayı öyle malesef. Yüzük dediğin iki kişinin yani kadın ve erkeğin tamamlayıcı şekilde güzel bir aksesuarı olacak öyle değil mi kızlar haksız mıyım. Hani belki odunumsu arkadaşlardan bir kaç tanesi konuya girer görür ve...
  2. Favori Estetikler

Favori Estetikler

mls zayıflama yöntemi mls zayıflama fiyat fiyatları fiyatı Favori Estetikler 2008'de, gelişen tıp ve teknolojinin sunduğu imkanlar bizi hayalimizdeki görüntüye her geçen gün daha da yakınlaştırıyor... Birkaç seansta zahmetsizce cildinizi gençleştirmek, liposuction yaptırmadan bölgesel fazlalıklarınızdan kurtulmak ya da göğüslerinizi astırarak dikleştirmek... Bunların hiçbirisi...
  3. Favori Diziniz?

Favori Diziniz?

şu zamanın bir çok yeni dizisi var. sizin favori diziniz hangisi?
  4. Survivor ünlüleri ve gönüllüleri

Survivor ünlüleri ve gönüllüleri

survivor tevfik tevfik survivor tefik kimdir kim 2 Nisan cumartesi günü başlıyacak olan Survivor'a bir çok ünlü katılıyor ve bu ünlü grubunun yanı sıra birde gönüller var Melek'lerim:) Nihat Doğan, Asena, Pascal Nouma, Ebru Destan, Derya Büyükuncu, Özge Ulusoy ve Zeynep Tunuslu’nun katılacağı Ünlüler grubunu biliyoruz da peki gönüllüler kim? İşte gönüllülerin isimleri Taner Taçmin...
  5. Hollywood Ünlüleri Ve Favori Rujları....

Hollywood Ünlüleri Ve Favori Rujları....

Ünlülerin Favori Rujları Hollywood Ünlülerinin Rujları Ünlüler ve favori rujları Televizyonda görüpte makyajlarına bayıldığımız ünlüleren çok hangi ruju tercih ediyor? Ruj rengi seçiminizde kararsız mı kalıyorsunuz hanımlar işte tam sizlere ilham kanağı olabilicek ünlü isimlerin ruj tercihleri. Ruj seçimi bir kadın için oldukça önemlidir. Giyimine uygun olması, saç tipine ve rengine...

Sayfayı Paylaş