gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Survivor Yapımcısı Irmak Atuk Hakkında İlk Kez Konuştu!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

survivor 2013 survivor ırmak atuk ırmak atuk haberleri

Sevgili melekler, geçtiğimiz gün basında çıkan ve bizim de sizlerle paylaştığımız Irmak Atuk-Esat Yontunç (Survivor yapımcısı) ilşkisi iddiasını Esat Yontunç yalanladı. İşte detaylar..

Acun Medya Genel Koordinatörü Esat Yontunç'un, şu an “Survivor'da” Ünlüler Takımı'nda yarışan Irmak Atuk ile aşk yaşadığı iddia edilmişti.

Survivor çekimleri için bulunduğu Panama'dan İstanbul'a döndüğünde bu iddiaları öğrenen Esat Yontunç, büyük bir şaşkınlık yaşadı. Bu dedikoduların nasıl çıktığını anlamadığı belirten Yontunç " Irmak ile aramızda aşk yaşanması mümkün değil. Bu haberler bizi çok üzdü" dedi.

tuqqce bunu beğendi.
  2. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Böyle yalanlamalar cok oluyor

Survivor Yapımcısı Irmak Atuk Hakkında İlk Kez Konuştu! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2013 Survivor Yarışmacısı Irmak Atuk Hakkında Bilgiler

2013 Survivor Yarışmacısı Irmak Atuk Hakkında Bilgiler

Bu konu; 2013 Survivor Yarışmacısı Irmak Atuk Hakkında Bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Survivor 2013 sezonunun başlamasına günler kala,artıok yarışmacılar da iyiden iyiye belli oldu. Bu yıl Panama'da yapılacak olan yarışmacılardan en son açıklananı manken Irmak Atuk. İşte ünlü manken hakkında bilgiler.. Survivor'ın bu yılki yarışmacılarından biri olan Irmak Atuk pek çok kişinin...
  2. Yarışmadan Elenen Survivor Nazenin İlk Kez Konuştu

Yarışmadan Elenen Survivor Nazenin İlk Kez Konuştu

Bu sayfa; Yarışmadan Elenen Survivor Nazenin İlk Kez Konuştu haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, geçtiğimiz gün sms oylamasına Larissa ile birlikte çıkan Nazenin elenmişti hatırlarsınız. İlk defa ünlülerden yapılan elemeyle devam eden yarışmadan ayrılan Nazenin, bakın neler söylemiş... Nazenin yaptığı açıklamada, "Olay SMS sürecine geldiğinde eleneceğimi tahmin...
  3. Survivor Duygu Elendikten Sonra İlk Kez Konuştu

Survivor Duygu Elendikten Sonra İlk Kez Konuştu

survivor duygu survivor duygu çetinkaya duygu çetinkaya Sevgili melekler, geçtiğimiz gün Murat'la çıktığı smste kaybeden ve adadan elenen isim olan Duygu, elendikten sonra ilk kez konuştu ve bazı açıklamalar yaptı.. İşte Survivor Duygu’nun acun.com’a yaptığı o açıklamalar: *Murat'la SMS'e kalmayı ben istedim. Murat'ı seçtim çünkü takımda en zayıf halka ben kalmıştım. Hiç gücüm yoktu....
  4. Survivor Irmak Elendikten Sonra İlk Kez Konuştu

Survivor Irmak Elendikten Sonra İlk Kez Konuştu

survivor 2013 ünlüler survivor ünlüler ırmak survivor ırmak Survivor 2013 ünlüler takımın da yarışan ve adadan en son elenen isim Irmak oldu. Adada tek bayan kalan ve son olarak bayan olduğu için elendiğini açıklayan Irmak bakın daha ne gibi açıklamalarda bulundu; Survivor Ünlüler Gönüllüler'de bu hafta elenen Irmak Atuk neden elendiğini anlattı. Cengiz ile SMS'e kaldıktan sonra...
  5. Survivor Irmak Atuk Kimdir ?

Survivor Irmak Atuk Kimdir ?

ırmak atuk kimdir,survivor ırmak atuk kimdir,survivor 2015 ırmak atuk kimdir,ırmak atuk nereli Irmak Atuk (d. 24 Kasım 1985, İzmir), Türk oyuncu, sunucu ve model. İzmir doğumlu olan Irmak Atuk, 2002 yılında yapılan Best Model of Turkey (Türkiye'nin en iyi modeli) yarışmasında birinci olmuş; ardından aynı yıl katıldığı Best Model of the World (Dünyanın en iyi modeli) yarışmasında da ikinci...

Sayfayı Paylaş