gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

survivor yarışması hakkında

Konu, 'Çöplük' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz,
    Survivor 2012 şarkı sorularınızı aslında BURADA Kİ LİNKTEN alıyoruz ancak bu seferlik sizi kırmayalım ve sorunuzu cevaplayalım :)

Aradığınız parça daha önce defalarca sorulan ve paylaştığımız bir parça :)

David Guetta ft. Flo Rida & Nicki Minaj - Where Them Girls At :)

Dinlemek için LÜTFEN TIKLAYINIZ ..

survivor yarışması hakkında konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aşka Gel yarışması hakkında bilgi verebilirmisiniz

Aşka Gel yarışması hakkında bilgi verebilirmisiniz

Aşka Gel adında yeni bir yarışma başlayacak diye duydum ama kanalını hatırlamıyorum.Başlama zamanı ve diğer bilgileri paylaşabilirmisiniz bu sayfadan ?
  2. 2013 Survivor Yarışmacısı Bennu Gerede Hakkında Bilgiler

2013 Survivor Yarışmacısı Bennu Gerede Hakkında Bilgiler

Bu konu; 2013 Survivor Yarışmacısı Bennu Gerede Hakkında Bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Survivor 2013 sezonunun başlamasını heyecanla bekleyen macera severler aynı zamanda, katılacak ünlü isimlerle ilgili de bilgi almak istiyorlar. Biz de bu sayfamızda yarışmacılardan ünlü fotoğrafçı Bennu Gerede hakkında bilgiler vermek istiyoruz sizlere... Bennu Gerede 1971 İstanbul...
  3. Ben Burdan Atlarım Yarışması Hakkında Bilgiler

Ben Burdan Atlarım Yarışması Hakkında Bilgiler

Bu konu, Ben Burdan Atlarım Yarışması Hakkında Bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, televizyon yapımcıları şu sırlara yarışmalar üzerine yoğunlaşmış durumda. Yurtdışında akla hayale gelmeyen konularda hazırlanan yarışmalar bizim yapımcılarımıza da ilham oluyor. Bu yarışmaların son bombası ise "Ben Burdan Atlarım" . Ünlülerin kuleden havuza hayatlarının atlayışını yapacakları,...
  4. Rekorlar Dünyası Yarışması Hakkında Bilgiler

Rekorlar Dünyası Yarışması Hakkında Bilgiler

rekorlar dünyası rekorlar dünyası yarışma Sevgili melekler, yepyeni bir yarışma ile tanışmaya hazır olun! Kanal D ekranlarında yayınlanmaya hazırlanan yarışmanın sunuculuğunu Yalan Dünya dizisinden tanıyıp sevdiğimiz, Gupse Özay yapacak. Amerika, Almanya, Fransa, İtalya, Çin, Avustralya, İngiltere gibi bir çok ülkede yayınlanan program, Türkiye’deki izleyicilere de Guinness World Records’ın...
  5. 2014 Survivor Yarışması Başladı, İşte İlk Görüntüler :D

2014 Survivor Yarışması Başladı, İşte İlk Görüntüler :D

2014 survivor, survivor 2014, 2014 survivor yarışması Sevgili melekler, ve nihayet uzun zamandır merakla beklenen yarışma Survivor 2014 başladı. Bu akşam yayınlanan ilk bölümüyle ekranlara gelen Survivor'da yarışmacıların evlerinden Survivor adasına kadar olan yolculukları yayınlandı. Ödül oyunlarının ardından bir anda tansiyonun çıkmasıyla yarışmanın havasına giren yarışmacılardan...

Sayfayı Paylaş