gebe
  1. THESECRET

THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    63

Survivor'a veda eden Ahmet Dursun İnanılmaz açıklamalar yaptı

Konu, 'Tv Yarışmaları ve Programlar' kısmında THESECRET tarafından paylaşıldı.

ahmet_dursun_bombalari_salladi_dogukan_hakkinda_zehir_zemberek_cumleler_h1034.jpg Survivor All star'a mide rahatsızlığı nedeniyle erken veda eden eski milli futbolcu Ahmet Dursun Kanaltürk'teki "2. Sayfa" programına konuk oldu. Dursun ünlüler takımındaki arkadaşlarını çok ağır sözlerle eleştirdi. İşte açıklamaları:

-Doğukan, yarışlarda kendini geliştirmek yerine domates, biber, patlıcan falan ekiyor. Doğukan’ın karakterinin bu kadar bozuk olmasına anlam veremedim. Doğukan’ın konuştukları ve yaptıkları birbirini tutmuyor. Bu yüzden beni adada en çok şaşırtan isim oldu. Doğukan, yanımıza gelip laf alıp diğer tarafa taşıyordu.

-Sahte ve yalancı insanları sevmiyorum. Serenay’ın “annem için” diye ağlamaları falan… Serenay Kıbrıs’ta annesini gördü, selam vermedi. Annesi koltuk bulamayınca “Sona kalan dona kalır” deyip annesine yardımcı olmadı. Böyle birinin anne sevgisi nasıl olabilir? Serenay, gizli kapaklı şeyler yaptığı, suratıma gülüp arkadan iş çevirdiği için “küçük şeytan” dedim.

Hakan'ın karakteri bozuk

-Hakan Hatipoğlu ve Merve Oflaz adaya gelmeden önce planlar yapmış. Adaya gitmeden önce bana Hakan’ın karakterinin bozuk ve sinsi olduğunu söylemişlerdi. Hakan konseyde ismimi yazdı. Sonra bana elini uzattı “çak kanka, bir dahaki sefere de sen benim ismimi yazarsın” dedi. Benimle böyle dalga geçer gibi konuşmasına sinirlendim, ben de elimi uzatmadım. Ona “merak etme hepinizi birer birer yollayacağım” dedim. Hakan’a “kafan büyük, beynin küçük” dedim. Bu laf bence ağır değil… “Hakan ile evli olan birisi nasıl bir karaktere sahiptir?” diye düşünüyordum. Böyle bir insanla birlikte olduğuna göre aynı kafada diye düşündüm. Allah, Hakan’ın eşine sabır versin…

Üçü de çok sinsi

Merve Oflaz çok iyi oynadı. Beni kendi aralarına çekmeye çalıştı. Ama zamanla gerçekler ortaya çıktı. Sinsilik konusunda Merve, Serenay ve Hakan arasında bir ayrım yapamam. Merve ağlamaya çalışıyor ama gözyaşları akmıyor. Kendi aramızda konuştuğumuzda “Merve Oflaz’a bakın, fareye benziyor” dedik.

2. Arzugulpinar

Arzugulpinar Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    Birbirlerini yiyolar anca:)

THESECRET bunu beğendi.
Survivor'a veda eden Ahmet Dursun İnanılmaz açıklamalar yaptı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Asena Survivor'a Veda Etti

Asena Survivor'a Veda Etti

asena survivor asena neden elendi survivor veda veda etti Survivor Ünlüler Gönüllüler, Asena, elendi, neden elendi hakkında bilgiler Büyük ilgiyle izlenen Survivor Ünlüler-Gönüllülerde bu hafta Asena elendi...Geçelim şimdi haberin ayrıntılarına Haftalardır büyük bir mücadeleye sahne olan Survivor'da adayı terketmek zorunda kalan Asena büyük şok yaşadı... Survivor'da yarışmacılar...
  2. Erhan Survivor'a Veda Etti

Erhan Survivor'a Veda Etti

Bu sayfa; Erhan Survivor'a Veda etti haberi hakkında bilgiler vermektedir Sevgili melekler, geçtiğimiz haftasonu yapılan dokunulmazlık oyununda yarışmayı ünlülerden Erhan kazanmıştı. Ancak takım olarak dokunulmazlığı kaybeden ünlüler ada konseyinde oylamayla smse kalacak olan iki ismi belirlediler. Bu iki isim Erhan ve Dağhan oldu. Dün gece yapılan sms oylamasıyla da Erhan adaya veda eden...
  3. Murat Survivor'a Veda Etti!

Murat Survivor'a Veda Etti!

survivor murat murat ceylan Sevgili melekler, geçtiğimiz hafta smse kalan Murat ve Hilmicem'den hangisinin adaya veda ettiği dün akşam yayınlanan Survivor'da belli oldu. Adaya Murat veda etti. Kıbrıs'ta yapılan ada konseyinde açıklanan sonuca göre finale adını yazdıran isimler, Doğukan, Ümit ve Hilmicem oldu. Murat elendiğini öğrendikten sonra " Hilmicem'in arkasındayım. Bu zamana...
  4. Sahra Survivor'a Veda Etti!

Sahra Survivor'a Veda Etti!

survivor sahra, survivor 2014, survivorda bu hafta kim elendi Sevgili melekler, dün gece yayınlanan Survivior'da adaya veda eden isim Sahra oldu. Yiğit'le smse çıkan Sahra, Kıbrıs finali öncesi elenen sondan bir önceki isim oldu :D:D Ünlüler ve Gönüllüler takımında 3'er yarışmacı kaldı.Dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler, aralarında yaptığı oylamayla adaya veda etmek üzere...
  5. Survivor'da Ahmet Dursun Adaya Veda Eden İsim Oldu

Survivor'da Ahmet Dursun Adaya Veda Eden İsim Oldu

Survivor'un üçüncü eleme haftası büyük bir sürprize sahne oldu ve ada kadrosuna Nihat Doğan'ın yerine dahil olan Ahmet Dursun sağlık sorunları nedeniyle Survivor'a veda etti. Ünlüler takımı Acun Ilıcalı'nın açıklamasının ardından gözyaşlarını tutamadı. Survivor All Star yarışmasına herkesi şoke eden bir gelişme yaşandı. Ünlüler takımında yarışan eski milli futbolcu Ahmet Dursun midesinden...

Sayfayı Paylaş