Survivor'da çalan yabancı müzikler

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

1. Misafir

Misafir Forum Okuru

survivor müzikleri survivorda çalan şarkılar survivor müzikleri 2011 survivorda çalan şarkılar 2011 şarkıları
    survivorda çalan yabancı müzikler, survivordaki müzikler, survivordaki çalan yabancı müzikler, survivor ünlüler gönüllüler, survivor ünlüler gönüllüler yarışmacıları, survivor ünlüler gönüllüler müzikleri, survivor ünlüler gönüllülerde çalan yabancı müzikler

< Resme gitmek için tıklayın >

Merhaba Melek'ler...

2011 Survivor Ünlüler Gönüllüler yarışmasını sırf Nihat Doğan için izliyorum. Beni güldürüyor o adam bu arada ünlüler takımının koyu fanatiği oldum. Yarışmalarda heyecan yapıyorum :D:D:D:D

Survivor'un bu haftaki bölümünde çok hoşuma giden müzikler oldu ve merak ettim, Survivor da çalan o yabancı müzkilerin hangileri olduğunu bilen var mı aranızda? Varsa lütfen buraya yazsın Melek'ler:)

Bu arada unutmayın; Survivor bizim namusumuz oldu hahaha Nihat'a selam Survivor'a devam :789:

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Benim de hoşuma gitti fakat çalan muziklerden bir tanesini bulabildim oda;
    -Joe Dassin-Taka Takata (La Femme Du Torero).

3. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

survivorda çalan şarkılar

pink martini - donde estas yolanda ve buena vista social club candela bildiklerim :D

4. gökhan

gökhan Forum Okuru

survivor 30 nisan 2011
    ARKADAŞLAR 30 NİSAN 2011 CUMERTESİ GÜNÜ SURVİVOR DA ÇALAN ŞARKIYI ARIYORUM ACUNMEDYA DA İZLEDİĞİM KADARIYLA 5,40 SANİYEDE BAŞLIYOR LATİNCE BİR ŞARKI DİYE TAHMİN EDİYORUM BİLEN VARSA VE PAYLAŞIRSA ÇOK SEVİNİRİM. LİNK. Survivor - 30 Nisan Cumartesi (Bölüm1)

5. izzet

izzet Forum Okuru

6. eliff23

eliff23 Forum Okuru

acill

benimde merak ettigim muzik pascall adaya veda ederken tekneye bindigi zaman calan bir sarki var o sarkinin ismini bilen varsa lutfen ariyorum bende o sarkiyi

7. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    119
    Ödül Puanları:
    0
    benim bildiğim Aventura-Cuando volveras ünlü bachata grubu zaten onun parcalarından ve latin müzikler ağırlıkta izledikçe bildiklerimi yazarım

8. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Bence bunlara bir bakıver :D:D

Eye Of The Tiger =) buna bayıldım bende :)

Joe Dassin-Taka Takata (La Femme Du Torero).

pink martini - donde estas yolanda ve buena vista social club candela
    Nikos Kypourgos - The Gypsy Girl!

Aventura-Cuando volveras ünlü bachata grubu

9. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

survivor

birleşme partisinde ilk kadınla erkek dans ederken adamın söylediği şarkı birde 23 mayısta 3.partta çalmıştı onu merak ediyorum bilen varsa söylerse iyi olur

10. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Önemli

taner derya taçmin ve ebrunun disko kazandıkları ödülde arabadan indiklerinde restauranta giriyolardı orda çalan bi şarkı vardı kenda of senta gibi bişey ama tam olarak bulamadım bulan varsa lütfen yardımcı olsun

11. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.148
    Ödül Puanları:
    113
    Bu arada unutmayın; Survivor bizim namusumuz oldu hahaha Nihat'a selam Survivor'a devam :789:

hahahaha ölüyom gari:D

ßeLeN bunu beğendi.
  12. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Müzik Dehasi
    mrb arkadaşlar bulamadıgınız müzikleri söyleyelim :) müzigin o güzel evrensel duygusunu yasayalim öncelikle partide ki tanerin dans ettigi şarkinin adı Bob Marley - Could You Be Loved (tabi orda coverlanmiş versiyonu ama albüm versiyonu tavsiyemdir) gelelim diger arkadas discoya giderken calan şarkiyi sormuş onuda cevaplayayim hemen
    Don Omar Feat Lucenzo - Danza Kuduro !!! bulumadıgınız varsa tekrar bana sorabilirsiniz saygılar :)

ßeLeN bunu beğendi.
  13. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Müzik Dehasi (yine ben)

mrb arkadaslar burdan gökhan arkadaşim videodaki 5.45 saniyedeki calan şarkiyi sormuş onu söyleyeyim hemen
    Carlos Vives - Fruta Fresca - şarkının adi tayfun canbulat iyi dinlemeler diler :) saygılar

ßeLeN bunu beğendi.
  14. kayıtsız uye

kayıtsız uye Forum Okuru

ıphone gercekten ıyı bı telefon onun sayesınde 10 gundur bı fııl baktıgım muzıgı 2 dk da buldum ;)
    YouTube - ‪Don Omar - Danza Kuduro ft. Lucenzo‬&rlm;

15. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

survivorun dünkü yayınında basket maçına gdrken çalan bi müzk vardı ım stil ım stll dio lütfen adı nedir yardmcı olursanız sevinirim :)

Survivor'da çalan yabancı müzikler konusuna benzer içeriklerimiz
  1. survivorda çalan yabancı müzik

survivorda çalan yabancı müzikler 2011 survivor yabancı müzikleri survivor da çalan müzikler survivorda şarkılar 2011 şarkılar arkadaşlar aradığım şarkıyı bulamıyorum birtütrlü. lütfen yardımmm????: 5,40 saniyede başlıyor. link:Survivor - 30 Nisan Cumartesi (Bölüm1) bulan varsa bilen varsa lütfennnnnnnn
  2. Survivor'da Çalan Müziklerin İsimleri ve Videoları

survivor da çalan şarkılar survivor da çalan müzikler survivorda şarkılar survivorda müzikler survivor, çalan müzikler, isimleri, videolarıi listesi, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler ve Sayın misafirlerimiz, Bu başlık altında Survivorda çalan müziklerin isimlerini ve videolarını paylaşacağız.Araştırmalarımız ve sizlerin katkılarıyla oluşacak bu liste sürekli...
  3. SuRviVoR'da çalan bir müzik

geçen seneki 2011 survivorda çalmıştı çok aradım ama bulamadım arkadaşlar lütfen yardımcı olurmusunuz ? survi 2 - YouTube
  4. 2013 Survivor'da Çalan Yabancı Şarkılar Hangileri?

Bu konu; 2013 Survivor'da Çalan Yabancı Şarkılar Hangileri haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, geçen yıl 2012 Survivor'da olduğu gibi bu yıl da 2013 Survivor yarışmasında çalan şarkıların isimlerini ve kimlerin söylediğini bu sayfamızdan sizlerle paylaşacağız. Yapmanız gereken merak ettiğiniz şarkının linkini buradan paylaşmanız. Lütfen sadeec...
  5. Reklamlarda Çalan Müzikler 2014

reklamlarda çalan müzikler, reklamlarda çalan şarkılar, reklamlarda çalan yabancı şarkılar Sevgili melekler, hergün reklam kuşaklarında birbirinden farklı onlarca yüzlerce reklam izliyoruz. Reklamı reklam yapan, ilgi çektiren, dikkatle izlettiren reklamın yaratacılığının yanında reklam sırasında çalan parçalardır. Öyle ki o parçaları başka yerlere duyduğumuzda aklımıza hemen o reklam gelir....

Sayfayı Paylaş