gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Survivorda dayak- Pascal Nihatı dövdü mü?

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

pascal ile nihatın kavgası pascal nihatı dövdü nihatı dövmüş ve nihatın kavgası pascalın dövmesi pascal nihatı dövdümü, kavga, survivor da her geçen gün olaylar biraz daha büyüyor arkadaşlarım.

Survivor da iki takımda da her gün olaylar biraz daha büyüyor Melek'lerim. Gelen haberlere göre, Pascal Nihat'ı çok feci dövmüş.

Survivor yarışmacılarından Pascal Nouma'nın, Nihat Doğan'ı dövdüğü iddiası tartışılıyor Nihat Nouma'dan dayak mı yedi?

Survivor Ünlüler-Gönüllüler” yarışmacılarından Pascal Nouma’nın, Nihat Doğan’ı dövdüğü iddiaları dün magazin kulislerine bomba gibi düştü. İddialara göre adada çıkan bir kavga sonucu Nouma, ağzını burnunu dağıtacak şekilde ünlü türkücüyü dövdü.

Fakat iki tarafın menajerleri de bu iddiayı yalanladı. Pascal Nouma ile Nihat Doğan, adaya geldikleri ilk günden beri yakınlıklarıyla dikkat çekiyordu, hatta denize girerken Nouma’nın türkücüyü kucağına aldığı görüntüler günlerce konuşulmuştu.

Nihat, “Ne yemeyi ne içmeyi özledim, ne sabah kalktığımda koşa koşa gittiğim kahvaltıyı özledim,ne tulum peynirini özledim, ülkemi özledim. Metroda koşturan kalabalığı özledim, ezan sesini özledim” demişti, ağlayan sanatçıyı ise yine Pascal Nouma teselli etmişti.

“NİHAT ALTTA KALMAZ...”

Magazin sitesi ucankus’ta yer alan iddiaya göre Pascal Nouma yarışmanın favori Nihat Doğan’ı feci şekilde dövdü hatta ağzını burnunu dağıttı. Ancak Ilıcalı’nın yapım şirketi iddianın gerçek olmadığını belirtti.

Öte yandan Nihat Doğan’ın menajeri Yavuz Yıldırım ise “Dedikodulara göre ‘Nouma Nihat’ı çok fena dövmüş’ ama böyle bir şey olması mümkün değil. Çünkü Nihat’ı çok iyi tanıyorum. Sinirlidir, altta kalmaz, karşılığını verir. Bu olayın sadece bir ağız dalaşı olduğunu düşünüyorum” dedi.

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Yahu yok nihat bu hususta pisikopattır. Öyle birşey olsa boş durmaz duman eder ortalığı. Sinirli bir tip hiç birşeyinde altında kalacağını sanmıyorum. Bu haber tamamen uydurma gibi geliyorbana. Yinede bekleyelim yakında çıkar kokusu :)

3. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    bu adam aşirete bağlı hangi akıllı gidipte nihatı dövsün? :D ....

4. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Nihat dayak yiyecek:D:D hoş olabilirde açlık adama her şeyi yaptırır Pascal da uzun boylu valla eğer dövdüyse nihat haşat olmuştur:D

5. Misafir

Misafir Forum Okuru

Bende sanmıyorum ama açlık durumunu düşünürsek olur mu olur :) Ama bu haber doğru ise Nihat'ın intikamı çok fena olur :) Pascal duygusal ve gördüğüm kadarı ile de kavgacı bir tip değil. İşte açlık var bir de Nihat'ın agresif agresif kurduğu o sinir zıplatan cümleler var :) Olur mu; olabilir valla :D:D

6. Ayten Ayten

Ayten Ayten Forum Okuru

Dövüş

Nauma ile baş edebilirmi hiç Nihat.Bende duydum çok kötü hırpalamış.Hışır etmiş çocuğu.Fakat hiç olmamış gibi gösterecek bir şekil arıyorlar.Oğlum futbolcuları tanır Nauma şimdi barışır sonra gene döver diyor.İkisini ayırmalı. Şiddet yapanı uzaklaştırma maddesi koyulsun bu tür programlara.

Survivorda dayak- Pascal Nihatı dövdü mü? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ceyda'yı dövdü mü?

Ceyda'yı dövdü mü?

Ceyda'yı dövdü mü? Son kez buluşan iki sevgili evde birbirlerine girmişler ve aşk kavgayla noktalanmış Ceyda Dövenci ile genç sevgilisi İsmail Hacıoğlu'nun beraberliği geçtiğimiz ay aniden bitti..Sevgililer, Ulus'ta tuttukları evde birlikte yaşıyorlardı.Düvenci'nin genç sevgilisinden dayak yediği için ayrıldığı öne sürüldü. Bir anda...
  2. Nihat Doğan Pascal Kavgası Video

Nihat Doğan Pascal Kavgası Video

nihat doğan pascal kavgası nihat ve pascal kavgası dogan doğan video video Nihat doğan ile pascal nouma malesef birbirine girmiş ve yumruk yumruğa kavga etmiş erkadaşlarım. Yazık gerçekten yazık http://www.youtube.com/watch?v=M4cUZMQUvxc
  3. Survivor Adasının Kralı Nihat

Survivor Adasının Kralı Nihat

pascalın adadan gidişi pascalın adaya gidişi sörvayvır adası survivor asenanın Survivor adası, ünlüleri, nihat, asena, resimleri, kavgaları hakkında bilgiler Survivor adasında Pascal'ın diskalifiye edilmesinden sonra Nihat adada krallığını ilan etmiş kızlar... Nihat Doğan, Survivor adasını ziyaret eden Cengiz Semercioğlu’ndan ricada bulundu: “Şimdi adada Pascal yok ama ben varım....
  4. Survivordan sonra Pascal gecelerde

Survivordan sonra Pascal gecelerde

Survivor, pascal, istanbulda, eğlenirken görüntülendi arkadaşlarım... Survivor adasından diskalifiye edilen Pascah, soluğu gecelerde - eğlencede almış Melek'ler. Survivor yarışmasında, rakibi Nihat Doğan'la kavga ede-rek diskalifiye olan Pascal Nouma, geçtiğimiz pazartesi gecesi uçaktan indiği gibi ayağının tozuyla soluğu eğlence mekanlarında aldı. Reina'ya giden Nouma, mekan çıkışında...
  5. Pascal Nihat Doğancıları öptü

Pascal Nihat Doğancıları öptü

pascal, nihat doğan, survivor, kavgası ve sonrasındaki haberleri burada arkadaşlar. Pascal Survivor'dan diskalifiye edildikten sonra Nihat'çılar tarafından tepki göreceğini düşünüyorduk. Oysa ki Pascal Nihat'çıları bakın da nasıl öpmüş:) İŞte o haber Melek'ler. Dominik'teki Survivor yarışmasında şarkıcı Nihat Doğan'a saldırdığı için diskalifiye edilen eski futbolcu Pascal Nouma,...

Sayfayı Paylaş