gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Survivor'da Dün Akşam Samantha Elendi!

Konu, 'Tv Yarışmaları ve Programlar' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

survivor samantha, survivor 2014, survivorda kim elendi
    Sevgili melekler, dün akşam yapılan Survivor ada konseyinde adaya bu hafta Samantha veda etti. Dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler, aralarında yaptıkları oylama sonucu Müge ve Samantha'nın eşit oy almasıyla iki yarışmacıyı smse bıraktılar. Halk oylamasında en çok oyu alan isim olan Yiğit'in gitmesi için önerdiği Turabi'nin de oylamaya katılmasının ardından yapılan üç adaylı oylamada en az oyu alan ve adaya veda eden isin Samantha oldu...

samantha.png

Survivor'da Dün Akşam Samantha Elendi! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cengiz Survivor'dan Elendi!

Cengiz Survivor'dan Elendi!

survivor cengiz survivor cengiz haberleri Sevgili melekler, dokunulmazlık oyununu kaybeden gönüllülerde sms oylamasına, şahsi dokulmazlığı sebebiyle Ümit dışında, Doğukan ve Cengiz kaldı. Dün Survivor'da açıklanan sonuçlara göre de sms oylamasından Doğukan galip çıktı ve Cengiz adaya veda eden isim oldu. Cengiz'in elenmesi sonrasında Survivor adasında Ümit Karan, Murat, Hilmi Cem, Doğukan...
  2. Yiğit Survivor'dan Elendi!

Yiğit Survivor'dan Elendi!

survivor yiğit, survivorda kim elendi, survivor 2014 Sevgili melekler, 2014 Survivor'ın finali öncesi elenen son isim Yiğit oldu. Toplu halde Kıbrıs'a giden gönüllülerden Turabi ve Yiğit ile ünlülerden Merve, Gökhan ve Ahmet Dursun arasından son sms sonuçlarıyla elenen Yiğit oldu. Acun Ilıcalı’nın yapımcılığını ve sunuculuğunu yaptığı Survivor Ünlüler Gönüllüler yarışmasında Büyük...
  3. Survivor'da Merve Oflaz Elendi !

Survivor'da Merve Oflaz Elendi !

Survivor All-Star’da önce aday isimler söz aldı. Berna “Geçen hafta en zor haftaydı. Hem dokunulmazlığı kaybettik, hem hasta oldum, hem kişisel dokunulmazlığı alamadım, hem aday gösterildim, hem de istemediğim bir tartışma yaşadım. Doğukan’la bir tartışma yaşadım. İleri gittim. Kendisinden özür diledim. Bu durumdan da utanıyorum” diye açıklama yaptı. Merve Oflaz da “Her dokunulmazlığı...
  4. Survivor'da kim elendi ?

Survivor'da kim elendi ?

Survivor All star’da ilk kez bir gece oyunu oynandı. Ünlüler ve Gönüllülerin kıyasıya mücadeleye giriştiği ödül oyunu soluksuz izlendi. Ünlüler ilk kez Serenay'sız bir ödül oyunu oynadılar. ÖNCE ÜNLÜLER Yarışmacıların ellerinde sembol ve birebir oynuyorlardı. Birbirlerinin sembolünü düşürmeye çalıştılar ringte. İşte bu oyunda Ünlüler biraz daha ağır bastı. Ve 3-1 öne geçmeyi başardılar....
  5. Survivor'da Kim Elendi ?

Survivor'da Kim Elendi ?

Survivor All star’da büyük finale bir hafta kalan adadan bir yarışmacı daha elendi. Çarşamba akşamı ilk dokunulmazlık oyununu ünlüler kazanmış ve gönüllüler takımından HASAN ve Hilmicem SMS oylamasına kalmışlardı. Perşembe akşamı ise dokunulmazlık oyunu suyun üzerinde dönen bir silindirin üzerinde dengede kalma oyunu şeklinde gerçekleşti. İki tur olarak yapılan oyuna kaybeden takım ise...

Sayfayı Paylaş