gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Survivor'da Gönüllüler Teknedeyken Çalan Türkçe Şarkı!

Konu, 'Reytingli Diziler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

2014 survivorda çalan türkçe şarkı, 2014 survivor şarkıları, survivor 2014 türkçe şarkı
    Sevgili melekler, yayını sırasında fon müziği olarak birbirinden güzel parçalar çalınan 2014 Survivor yarışmasının dün akşam yayınlanan bölümünde Türkçe bir şarkı çaldı. Gönüllülerin teknede olduğu görüntülerin verildiği sırada çalan bu Türkçe parçayı merak edenler için hemen söyleyelim. Parça ünlü müzik grubu Duman'ın "Yürek" adlı parçası. İşte Duman'ın Yürek adlı parçasının sözleri...

duman.jpg

Varamadım, doyamadım kokusuna tadına.
    Adım adım, kovaladım bulamadım izini
    Salınarak, gezinerek,beni deli ediyor
    Ölene dek, mezara dek yüreğimi yakıyor
    Aman Allah.
    Ölene dek mezara dek yüreğim yanıyor.

Bu ne kaçış bu ne gidiş öyle delice bir aşk
    Varılamaz dönülemez gel benimle dolaş
    Aman Allah
    Ölene dek mezara dek
    Gel benimle dolaş

Ahh kimin için atıyor bu yürek
    Söyle kimin için atıyor bu yürek
    Napıp ediyor sevdiğini üzüyor
    Aklımız ermez aman Allah
    Naz mı ediyor gözlerini süzüyor
    Ah geri gelmez

Alışamam değişemem ,gelemedim oyuna
    Uzanırım erişemem tutamadım elini

Deli gönül dayanamaz bildiğini okuyor
    Sevilemez sarılamaz yine seni arıyor
    Aman Allah
    Ölene dek mezara dek yine seni arıyor

Aklımız ermez aman Allah
    Ah geri gelmez

Aklımız ermez aman Allah
    Ah geri gelmez

Aklımız ermez aman Allah
    Ah geri gelmez

Survivor'da Gönüllüler Teknedeyken Çalan Türkçe Şarkı! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Survivor'da çalan yabancı müzikler

Survivor'da çalan yabancı müzikler

survivor müzikleri survivorda çalan şarkılar survivor müzikleri 2011 survivorda çalan şarkılar 2011 şarkıları survivorda çalan yabancı müzikler, survivordaki müzikler, survivordaki çalan yabancı müzikler, survivor ünlüler gönüllüler, survivor ünlüler gönüllüler yarışmacıları, survivor ünlüler gönüllüler müzikleri, survivor ünlüler gönüllülerde çalan yabancı müzikler Merhaba Melek'ler......
  2. SuRviVoR'da çalan bir müzik

SuRviVoR'da çalan bir müzik

geçen seneki 2011 survivorda çalmıştı çok aradım ama bulamadım arkadaşlar lütfen yardımcı olurmusunuz ? survi 2 - YouTube
  3. 2013 Survivor'da Çalan Yabancı Şarkılar Hangileri?

2013 Survivor'da Çalan Yabancı Şarkılar Hangileri?

Bu konu; 2013 Survivor'da Çalan Yabancı Şarkılar Hangileri haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, geçen yıl 2012 Survivor'da olduğu gibi bu yıl da 2013 Survivor yarışmasında çalan şarkıların isimlerini ve kimlerin söylediğini bu sayfamızdan sizlerle paylaşacağız. Yapmanız gereken merak ettiğiniz şarkının linkini buradan paylaşmanız. Lütfen sadeec...
  4. 2014 Survivor'da Çalan Şarkılar Hangileri?

2014 Survivor'da Çalan Şarkılar Hangileri?

2014 survivor şarkıları, survivor 2014 şarkıları, 2014 survivorda çalan şarkı Sevgili melekler, 2014 yılına girmemizle birlikte Survivor zamanı da hızla yaklaşıyor. 2012 Survivor ve 2013 Survivor dönemlerinde olduğu gibi 2014 Survivor yarışması süresince de, yarışmada çalan parçaların hangi şarkılar olduğu konusunda elimizden geldiğince sizlerden gelen isteklere cevap vermeye, sizlere...
  5. 2014 Survivor Ünlüler-Gönüllüler Yarışmasında Çalan Şarkıların Listesi

2014 Survivor Ünlüler-Gönüllüler Yarışmasında Çalan Şarkıların Listesi

2014 survivor şarkıları, survivor 2014 şarkıları, 2014 survivorda çalan şarkı Sevgili melekler, 2014 Survivor yarışmasının başlamasına az bir zaman kala yapımcı Acun Ilıcalı Ünlüler takımını da yavaş yavaş oluşturmaya başladı. Şimdiden kazasız ve belasız bir yarışma olmasını diliyoruz. Gerçen sene 2013 Survivor şarkı listesini forumumuzdan sizlerle paylaşmıştık. Bu sene de BURADAKİ...

Sayfayı Paylaş