gebe
  1. THESECRET

THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    63

Survivor'da kimin ismi yazıldı ?

Konu, 'Magazin' kısmında THESECRET tarafından paylaşıldı.

kimin adı yazıldı.jpg Survivor 'da kim elendi sorusunun yanıtı için All Star ada konseyi toplandı. Survivor'da elenmek üzere Ünlüler takımından yazılan isim Fulya Keskin oldu. Kim elendi cevabı 10 Mart'ta verilecek.
    Survivor All Star ünlüler takımının ada konseyinde elenecek isim oylaması nefesleri kesti. Son ana kadar Ahmet Dursun ve Fulya Keskin adı öne çıktı. Survivor'da Acun Ilıcalı'nın açıkladığı son oyla All Star'a veda etme ihtimali olan ilk isim ortaya çıktı. Survivor Ünlüler takımı elenmesi için Fulya Keskin de karar kıldı. Oylama sonucu 5 Ahmet Dursun , 6 oy ise Fulya Keskin olarak çıktı. Adı elenmek üzere yazılan Fulya Keskin ' Survivor'a iyi başlamadığımı biliyorum. Daha az oynadım fazla oynasam daha farklı olurdu' dedi.
    Acun Ilıcalı ise Ünlüler takımının 'dokunulmazlık' oyunundaki performansı karşısında hala şaşkındı. Acun Ilıcalı, 'Nasıl böyle oldu. Sahadan silinen bir ünlüler takımı... Gönüllüler ezdi geçti' diyerek şaşkınlığını ortaya koydu.

SURVİVOR KİM ELENDİ SORUSUNUN YANITI NE ZAMAN?
    Survivor 'da bu hafta kim elendi sorusunun yanıtı 10 Mart 2015 salı günü belli olacak. Survivor SMS oylamasında birinci olan kişinin adını vereceği yarışmacı ile ada konseyinde adı yazılan Fulya Keskin karşı karşıya gelecek.

Survivor'da kimin ismi yazıldı ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yazılı çantalar

Yazılı çantalar

yazılı çantalar Çantasız kadın balkonsuz eve benzer diyorum ve eminim sizler de aynen öyle diyorsunuz:DÇantasız gezen bir bayan şuana kadar hiç rastlamadım.Artık en küçük hanımlarda bile var:):):) Ama artık moda değişti.Artık her bayan sportifliğe kaçıyor.Özelliklede genç kızlarımız:DBaşta genç kızlarımız olmak üzere sportif bayanlarımıza duyrulur.Bu yaz yazılı çanta modası başlıyor:)...
  2. Muck Dizisi Derin Gerçek İsmi Kimdir?

Muck Dizisi Derin Gerçek İsmi Kimdir?

muck dizisi oyuncuları muck dizisi derin muck dizisi derin gerçek adı Yeni yayın dönemiyle ekranlara gelmeye başlayan gençlik dizisi MUCK, ilgi görüyor melekler :) Dizide ki tanıdık karakterlerin yanısıra izleyiciler ilk defa ya da az gördükleri oyuncuları tanımaya çalışıyorlar. Biz de merak edenler için Derin karakterini canlandıran oyuncu hakkında elimizde olan bilgileri paylaşmak istiyoruz...
  3. nilay ismi

nilay ismi

kızıma nilay ismini koymayı düşünüyorum.kuran'da geçniyor ama anlamı iki nehir demekmiş.bir sakıncası olur mu.cevap verirseniz sevinirm.
  4. Survivor All Star'da Kimin Adı Yazıldı ?

Survivor All Star'da Kimin Adı Yazıldı ?

Survivor All Star'da dün akşam eleme heyecanı yaşandı. Pazar akşamı yayınlanan bölümde dokunulmazlık oyununu kaybeden ünlüler takımı eleme konseyine gitti. En az oyu alan isim olan Anıl Survivor'dan elenerek adaya veda etti.Acun Ilıcalı'nın hazırlayıp sunduğu Survivor All Star'da bu hafta yine bir eleme heyecanı yaşandı. Ünlüler takımından elenecek olan isim belirlendi ve böylelikle bir...
  5. Son günlerin aranılan ismi Aleyna Tilki kimdir?

Son günlerin aranılan ismi Aleyna Tilki kimdir?

Son zamanlar da birçok kişinin oldukça dikkatini çeken ve internette en çok aranılan isimler arasın da baş sıralar da yer alan Aleyna Tilki hakkın da tüm merak edilen bilgileri sizler için paylaşıyoruz. İlk olarak ismini Acun Ilıcalı'nın yetenek sizsiniz yarışmasın da duyuran Aleyna Tilki, Emrah Karaduman ile yaptığı cevapsız çınlama klibi ile en çok tıklanıp izlenen videolar arasına da...

Sayfayı Paylaş