gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Survivor'da küfürler havada, kavgalar hat safhada

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

survivorda son durum survivor da küfür sörvayvırda kavga survivor ünlüler gönüllüler, küfür, kavga, tartışma, olaylar, son görüntüler, son durum, haberler, ünlüler kavga, gönüllüler kavga

Survivor - Ünlüler takımında Nihat ve Zeynep ikilisine diğer 5 ünlü karşı ve kendi aralarında sürekli laf dalaşları, tartışmalar kavgalar ediyorlar. Zira son görüntülere bakılırsa gönüllülerin kavgaları daha da şiddetli Melek'ler.

Gönüllüler adasında küfürler havada kavgalar yumruklar hat safhada... İşte o haber Melek'ler!

Survivor'da rezalet

Survivor Ünlüler Gönüllüler yarışması yarışmadan çok yarışmacılarıyla konuşulmaya devam ediyor

Adadan televizyonlara yansıyan son görüntü küfürlerin havada uçuştuğu bir kavga oldu. Gönüllüler takımında yer alan ve diğer yarışmacılar tarafından dışlanan Taner ile Tefik arasında kavga çıktı.

Yemek üzerine başlayan tartışma yarışmacıların karşılıklı atışması sonucu bir anda kavgaya dönüştü. Birbirlerinin boğazıan sarılan ve yumruklaşan yarışmacıları diğer arkadaşları güçlükle ayırdı.

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    işe bakarmısın ya.. :)

3. AşkaimtisaL

AşkaimtisaL Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    evet izledim bu kavgayı ama herşey tanerin yüzünden oldu... tefik artık sabredemedi... bu taner oradakileri sinir hastası edecek sonunda..:)

Survivor'da küfürler havada, kavgalar hat safhada konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. küfür

küfür

: Küfür Rüyada küfür ettiğinizi gördüyseniz, sıkıntının işaretidir. Aile, çevre ile ilgili sıkıntı, tatsızlıktır.Rüyada Allahin nimetlerini inkar zenginlige isarettir. Küfür, kurtulusu olmayan ve ilaci bulunmayan bir hastaliktir. Küfür, zulümdür. Bundan dolayi rüyada kafir oldugunu gören kimse, zevk ve sefaya düskün ve halka zulmeder. Nitekim rüyada kendisinin zevk ve sefaya düstügünü görse,...
  2. havan

havan

Ev havanı karı- kocanın dayanışma ve yardımlaşmasına, Kimyagerlerin ve kuyumsuların kullandığı havan ele meği ve göz nuru ile elde edilen kazanca, Havan bazen şeref ve yüceliğe, okuyan çocuğa ya da çok konuşan kimseye delalet eder.Havan rüyada üzüntüye isarettir. Tunç havanla bir sey dövmek, bazi hususlarda ne yapacaginizi düsündügünüze ve bir karar veremediginize isarettir. Havanda kuru bir...
  3. Kavga!!!

Kavga!!!

Ya günlük valla kafayı yiyicem.Ya eski Türk filmlerini izlemekten usandım artık.Kendimi bazen türkan şoray bazende ayşecik sanıyorum.Bunun en büyük sebebi eşimmmm:sinir: Ya artık izlemek istemiyorum şiştim.Kulağımda bitmek bilmeyen bir adile naşit kahkahası(rahmetle anıyorum)ve birşey sorulduğunda şaban gibi(kemal sunal rahmetle anıyorum)e eevettt diyorum.Kadir inanır gibi bakış attığımı...
  4. Küfür!

Küfür!

Hayatta hiç haz etmediğim şeylerden birisi küfürdür.İnsan öfkelendiği zaman sinirini kontrol edemeyip küfürde edermiş bak bak bak yaaa...Ne alaka demi ama bi insan 1.Kendine olan saygısısından küfür etmez. 2.Karşısında ki kişiye saygısından küfür etmez.Vs.. bir sürü neden var küfür etmemek için insan sinirlenince bağırır çağırır sinirlenir ama KÜFÜR etmez!Ne kendinize ne başkasına lütfen...
  5. Survivor'da Berna ve Doğukan Kavga Etti

Survivor'da Berna ve Doğukan Kavga Etti

Survivor All Star eleme gecesinde ünlüler takımından Berna ve Merve'nin adı yazıldı. Berna ile Doğukan ada da gerginlik yaşadı. Survivor'da sinirler geriliyor. Eleme haftası yaşayan ünlüler takımında sular durulmuyor. SURVİVOR ALL STAR 29. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? Yayınlandığı her bölümle izlenme rekorları kıran Survivor All Star 29. bölümü ile yine çok konuşturmaya geliyor. Survivor All Star...

Sayfayı Paylaş