gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Survivor'dan Elenen Özge Kayıp Üstüne Kayıp Yaşıyor!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

özge ulusoy, survivor, 2011, ünlüler gönüllüler, sevgilisinden ayrıldı, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz

Sevgili melekler,
    Survivordan en son elenen yarışmacı manken Özge Ulusoy İstanbul'a dönmek üzereyken, sevgilisinin onu terk ettiği ortaya çıktı.

Bu hafta “Survivor” yarışmasından elenen ve önümüzdeki hafta İstanbul'a dönecek olan Özge Ulusoy'un Dominik adasında geçirdiği 2 aylık sürede sevgilisi TT Custom Choppers'un sahibi Tarhan Telli ile de ayrıldığı ortaya çıktı.

Telli, başta “Survivor”un sıkı takipçileri arasındaydı. Ulusoy’a twitter’dan destek veren ve oy verilmesi için sürekli tweet atan Telli, Nihat Doğan’a da tepki göstermişti. Doğan’ın sevgilisine sert davranışlarını görünce de “Angut” diyerek tepki gösteren Telli’nin bu davranışlarının ve fevri çıkışlarının Ulusoy’u kızdırdığı ortaya çıktı.

Yarışmanın başlarında “Benim kadınım elenecek oy gönderin” diyerek destek isteyen Telli’nin iki gün önce Ulusoy’un elendiği gece ise kılını bile kıpırdatmaması dikkatlerden kaçmadı. Telli, arkadaşlarına ise “Ayrıldık, bitti o iş” dediği konuşuluyor.​

2. VİŞNE

VİŞNE Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    52
    Ödül Puanları:
    28
    başka birini bulur elini sallasa ellisi hahaha

Survivor'dan Elenen Özge Kayıp Üstüne Kayıp Yaşıyor! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Göz kayıpları..

Göz kayıpları..

Yaralanma, tümörler veya başka göz hastalıkları, göziçi dokuların boşaltılması veya gözün tamamen alınmasını gerektirebilir. Bu, psikolojik açıdan alışılması zor bir durumdur. Diğer gözle eş renk ve büyüklükte uyumlu hareket edebilen yapay bir göz (proaaa) bu durumu kolaylaştırabilir. Günümüzde yıllar önce gözü alınan hastalara dahi hareketli göz proaaaleri uygulanabilmektedir. Genel bir kural...
  2. Yitik (kayıp)

Yitik (kayıp)

Bir yerde yitik bir şey bulup onu almak insanın elinin altında bulunanlardan kazanacağı nefisşeylere, tabiatına uygun beklentilere, mübarek bir çocuğa yahut beklenmeden meydana çıkacak mirasa delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Telef Etmek.)Rüyada bir yerde bir yitik bulup kaldirmak, görenin kazanacagi nefis ve tabiatina uygun seylere veya mübarek bir çocuga yahut beklemeksizin meydana çikacak bir...
  3. Hasretim kayıp.. Cümlelerim kayıp

Hasretim kayıp.. Cümlelerim kayıp

. yazamıyorum artık…cümlelerimin devamı gelmiyor ve sen gelmiyorsun ! ! cümleler kayıp ! … konuşamıyorum artık.. dilim lal olmuş.. sus pus duygularım… ! kalemim kırık kalbim kayıp ! … söyleyemiyorum şarkıları bağıra bağıra..! Sesim çıkmıyor.. sen giderken çok çıktı.. –dön- dedim ve sen duymadın ! ! dönüşler yasak ! …uyuyamıyorum artık.. yatağım sensiz buz gibi bu...
  4. kayıp ARANIYOR!!!!

kayıp ARANIYOR!!!!

azra zeynep Yukarıda resmi görünen 4 yaşındaki kızım Azra Zeynep 03.04.2009 Cuma gününden itibaren kayıptır..!!(ailesi) Yerini bilenlerin, görenlerin insaniyet namına polis’e bildirmeleri veya aşağıdaki numaraları aramaları önemle rica olunur..!!Anne istanbul Çengelköy’de. Özellikle karşıda oturanlardan bu konuya hassasiyetlerini rica ediyorum... 0 533 626 57 52 0 216 308 60 76...
  5. ŞANLIURFA- kayıp

ŞANLIURFA- kayıp

Alinan bilgiye göre, bir seramik fabrikasinda işçi olarak çalişan Kemal Şihanli'nin tek çocuğu 2 yaşindaki Uğur Samet, 5 gün önce Bağlarbaşi Mahallesi'ndeki evlerine misafirliğe gelen komşularinin çocuklariyla oynamak için kapinin önüne çikti. Bir süre sonra çocuğunun evin önünde olmadiğini fark eden anne, eşine haber verdi. Uğur Samet'i bulmak için mahallede ve çevrede araştirma...

Sayfayı Paylaş