gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Survivordan sonra Pascal gecelerde

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Survivor, pascal, istanbulda, eğlenirken görüntülendi arkadaşlarım...

Survivor adasından diskalifiye edilen Pascah, soluğu gecelerde - eğlencede almış Melek'ler.

Survivor yarışmasında, rakibi Nihat Doğan'la kavga ede-rek diskalifiye olan Pascal Nouma, geçtiğimiz pazartesi gecesi uçaktan indiği gibi ayağının tozuyla soluğu eğlence mekanlarında aldı.

Reina'ya giden Nouma, mekan çıkışında 'İstanbul'u ve gece hayatını özledim' dedi. Eski futbolcu, yarışma ile ilgili soruları da yanıtsız bıraktı.

2. VİŞNE

VİŞNE Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    52
    Ödül Puanları:
    28
    gece hayatını özlediği içinmi nihat doğanla kavga etti acaba:seker:

Survivordan sonra Pascal gecelerde konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Survivorda dayak- Pascal Nihatı dövdü mü?

Survivorda dayak- Pascal Nihatı dövdü mü?

pascal ile nihatın kavgası pascal nihatı dövdü nihatı dövmüş ve nihatın kavgası pascalın dövmesi pascal nihatı dövdümü, kavga, survivor da her geçen gün olaylar biraz daha büyüyor arkadaşlarım. Survivor da iki takımda da her gün olaylar biraz daha büyüyor Melek'lerim. Gelen haberlere göre, Pascal Nihat'ı çok feci dövmüş. Survivor yarışmacılarından Pascal Nouma'nın, Nihat Doğan'ı dövdüğü...
  2. Survivor Adasında Pascal ve Nihat'ın Yumruk Yumruğa Kavgası

Survivor Adasında Pascal ve Nihat'ın Yumruk Yumruğa Kavgası

survivor pascal nihat kavgası nihat pascal kavgası nihatla ın ile nihatın ve nihatın Survovir adası, nihat, pascal, resimleri, kavga ettilermi, neden kavga ettiler diye merak edenler için bilgiler Survivor Ünlüler Gönüllülerde Nihat Doğan ve Pascal Nouma yumruk yumruğa birbirlerine girmişler kızlar...Nedenini merak edenler için geçiyorum haberin detaylarına :tik: “Survivor”da bu...
  3. Survivordan Diskalifiye Edilen Pascal Nouama Türkiye'ye Döndü

Survivordan Diskalifiye Edilen Pascal Nouama Türkiye'ye Döndü

pascal döndü survivor, ünlüler gönüllüler, pascal nouma, nihat doğan, kavgası, resimleri hakkında bilgiler arkadaşlar Survivor adasında Nihat Doğan ile yaptığı yumruk yumruğa kavga sonucu yarışmadan diskalifiye edilen Pascal Türkiye'ye dönmüş kızlar...Bakalım haberin diğer ayrıntılarına:tik: DOMİNİK Cumhuriyeti’ne bağlı adalarda yapılan Survivor Ünlüler ve Gönüllüler Yarışması’nda...
  4. Survivor Duygu Elendikten Sonra İlk Kez Konuştu

Survivor Duygu Elendikten Sonra İlk Kez Konuştu

survivor duygu survivor duygu çetinkaya duygu çetinkaya Sevgili melekler, geçtiğimiz gün Murat'la çıktığı smste kaybeden ve adadan elenen isim olan Duygu, elendikten sonra ilk kez konuştu ve bazı açıklamalar yaptı.. İşte Survivor Duygu’nun acun.com’a yaptığı o açıklamalar: *Murat'la SMS'e kalmayı ben istedim. Murat'ı seçtim çünkü takımda en zayıf halka ben kalmıştım. Hiç gücüm yoktu....
  5. Survivor Irmak Elendikten Sonra İlk Kez Konuştu

Survivor Irmak Elendikten Sonra İlk Kez Konuştu

survivor 2013 ünlüler survivor ünlüler ırmak survivor ırmak Survivor 2013 ünlüler takımın da yarışan ve adadan en son elenen isim Irmak oldu. Adada tek bayan kalan ve son olarak bayan olduğu için elendiğini açıklayan Irmak bakın daha ne gibi açıklamalarda bulundu; Survivor Ünlüler Gönüllüler'de bu hafta elenen Irmak Atuk neden elendiğini anlattı. Cengiz ile SMS'e kaldıktan sonra...

Sayfayı Paylaş