gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Süs Çileği Fotoğrafları

Konu, 'Resimleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Süs Çileği Fotoğrafları Süs Çileği Resim Galerisi

Merhaba Melek'ler yine adını yeni duyduğum resimlerinide yeni ilk kez gördüğüm süs çileği resimlerini sizlerle paylaşmak istiyorum.Gülgiller familyasındandır.Süs çileğinin anayurdu Avrupa kıtası ve özellikle Alp dağları bölgesidir.

Süs Çileği Fotoğrafları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çilek

çilek

(Kocayemis / Fragaria / Strawberry / Fraisier / Erdbeere / Fraise) Gülgillerden, saplari sürünge, çiçekleri beyaz bir bitkidir. Yemisi (Çilek) ilk zamanlar pembe olup, gelistikçe koyu bir renk ve güzel kokulu bir hal alir. Türkiye’de yetistigi bölgeler: Ege, Marmara, Karadeniz bölgesi. Kullanildigi yerler: Vücudu kuvvetlendirir. Hasta olmayi önler. Idrar söktürür. Böbrek ve mesane...
  2. Çilek

Çilek

ÇİLEK: Körpe ve bol sulu çilekler sistemi temizliyor. Cilt sorunları olanlar için de iyi bir meyvedir. Böbrek, idrar yolları ve bağırsak sorunları için de birebirdir. Ayrıca diş etlerini güçlendiriyor, dişlerdeki tartarı önlüyor, ağız kokularını ve boğaz ağrılarını gideriyor. Çilekte yüksek oranda C vitamini bulunduğu gibi, yüksek tansiyon ve kolesterolü düşüren maddeler içeriyor. Çilek C...
  3. Süs Çileği Resimleri

Süs Çileği Resimleri

Süs Çileği Resimleri Merhaba siz hiç Süs Çileği gördünüz mü bence görün diyorum ve bunun için sizden Süs Çileği Resimlerini eklemenizi istiyorum.
  4. Sevdiğiniz fotoğraflar koltuğunuzu süslesin.

Sevdiğiniz fotoğraflar koltuğunuzu süslesin.

Koltuk kumaşı modelleri Baskılı koltuk modelleri bu marlin morlo baskılı koltuk modeli hoş olmuş meleklerim. ama siz illa marlin morloyu evinizde ağırlamak zorunda değilsiniz tabiki. Kendi fotoğraflarınızı kumaşlara bastırarak kendi koltuğunuzu dizayn edebilirsiniz. Hem koltuk hem ocak koltuk tasarımından sonra favorim bu koltuk.
  5. Duvarlarınızı Çocuklarınızın Fotoğrafları Süslesin

Duvarlarınızı Çocuklarınızın Fotoğrafları Süslesin

Çocuk fotoğrafları ile dekorasyon Duvar dekorasyonu Duvar dekorasyonunda fasrklılık oluşturmak istiyorsanız çocuklarınızın siyah beyaz fotoğrflarını duvarınıza büyüterek asmanı mümkün. Çocuk fotoğrafları ile duvar dekorasyonu eve neşe katacaktır.

Sayfayı Paylaş