gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Süs köpeği beslemek

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba ben süs köpeği almak istiyorum ama Süs köpeği beslemek nasıl oluyor bilmiyorum:S

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Süs köpeği beslemek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Süs Köpeği

Süs Köpeği

Süs köpegi beslemek, esiyle arasinin iyi olmadigina isarettir. Rüyasinda bir süs köpegini kucaginda tasidigini görmek, esine hiyanet ettigine delalet eder. Muzir köpek, rüya sahibi için zarar verecek düsman; oynamak ve eglenmek için beslenen süs köpegi, tat almakla, sevgi ve sevinçle yorumlanir. Rüyasinda bir köpek satin aldigini veya kendisine hediye edildigini görmek, nafaka hususunda...
  2. Süs Köpekleri çok tatlılaaarr....

Süs Köpekleri çok tatlılaaarr....

süs köpekleri süs köpeği evcil köpekleri köpeği bakımı köpek Ayyy ben bayılıyorum bunlara yaaa ne sevimliler insan dostladı hayvanlar
  3. Evde süs köpeği caizmi ?

Evde süs köpeği caizmi ?

evde köpek bakmak Süs köpeği beslemek Merhaba Melek'ler... Bu sayfamızda benim gibi köpek almayı düşünen Melek'lerimize ve misafirlerimize, evde köpek bakımının caiz olup olmadığına dair faydalı bilgileri aktarıyoruz arkadaşlar. Sual: Eshab-ı Kehf’in köpeği Kıtmir Cennete gireceğine göre, köpek bulunan eve niye rahmet melekleri girmez? Evde süs köpeği beslemek niye caiz değildir? CEVAP...
  4. Kızlar Apartmanda Köpek Beslemek Yasak Mı

Kızlar Apartmanda Köpek Beslemek Yasak Mı

Apartmanda Köpek Beslemek Yasak Mı bu konuda bilgisi olan var mı böyle bir yasak var mı? Lütfen acil cevap verin, alman kurdu bir köpeğimiz var yayla evindeydi onu apartman dairemizde beslemek istiyorum:S
  5. Apartmanda köpek beslemek suç mu ?

Apartmanda köpek beslemek suç mu ?

Köpeğim var ve alt kattaki komşum sürekli beni şikayet etmekle tehdit ediyor, dalaşıyoruz.İyice doldum patlamak üzereyim, acaba dediği doğru mu beni şikayet etse bunun cezası var mı ? Bu nasıl iş, ben hayvan besleyemeyecekmiyim? Bir de şu köpek itlafına yol veren yasa da var :S

Sayfayı Paylaş