gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Süs Köpeği

Konu, 'R-S' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

Süs köpegi beslemek, esiyle arasinin iyi olmadigina isarettir. Rüyasinda bir süs köpegini kucaginda tasidigini görmek, esine hiyanet ettigine delalet eder. Muzir köpek, rüya sahibi için zarar verecek düsman; oynamak ve eglenmek için beslenen süs köpegi, tat almakla, sevgi ve sevinçle yorumlanir. Rüyasinda bir köpek satin aldigini veya kendisine hediye edildigini görmek, nafaka hususunda akrabasindan bazilari ile aralarinda geçimsizlik ve ayrilik olup, sonradan hepsinin geçecegine delalet eder.

Süs Köpeği konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. köpek

köpek

Köpek Zevk ve sefaya düşkün kimseye, insanın emredici nefsine, hal ve hareketi iyi olmayan alime, Havlayan köpek şirret ve aşırı tamahkar insana, Köpek ısırması yahut tırmalayamı düşmandan görülecek zarara yahut hastalanmaya, köpeğin elbisesini yırtması ahmak bir kimsenin yapacağı dedikoduya, Köpek yavrusu sevimli bir çocuğa, ahmak bir kimsenin yitiğine, Ev köpeği zalim bir düşmana, Av...
  2. Süs Köpekleri çok tatlılaaarr....

Süs Köpekleri çok tatlılaaarr....

süs köpekleri süs köpeği evcil köpekleri köpeği bakımı köpek Ayyy ben bayılıyorum bunlara yaaa ne sevimliler insan dostladı hayvanlar
  3. Köpek

Köpek

Karşılıksız sevgi alabileceğiniz tek canlı :) İnsanın en iyi dostudur bence.
  4. Süs köpeği beslemek

Süs köpeği beslemek

Merhaba ben süs köpeği almak istiyorum ama Süs köpeği beslemek nasıl oluyor bilmiyorum:S
  5. Evde süs köpeği caizmi ?

Evde süs köpeği caizmi ?

evde köpek bakmak Süs köpeği beslemek Merhaba Melek'ler... Bu sayfamızda benim gibi köpek almayı düşünen Melek'lerimize ve misafirlerimize, evde köpek bakımının caiz olup olmadığına dair faydalı bilgileri aktarıyoruz arkadaşlar. Sual: Eshab-ı Kehf’in köpeği Kıtmir Cennete gireceğine göre, köpek bulunan eve niye rahmet melekleri girmez? Evde süs köpeği beslemek niye caiz değildir? CEVAP...

Sayfayı Paylaş