gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Süs Lahanası çiçeği Resimleri

Konu, 'Resimleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Süs Lahanası çiçeği Resimleri Süs Lahanaları fotografları

Adını ilk defa duyuyorum ve resimlerinden de ilk kez görüyorum süs lahanası bitkisini :) Dehşet güzel çok beğendim ve şaşırdımda doğrusu :) Sevgili Melek'ler, istedim ki sizlerde görün bilgi edinin, işte size süs lahanası bitkisi:)

Süs Lahanası Brassica ailesindendir. Kışın ilk donlarından sonra renklenir. Pembe, mor ve morumsu yeşil tonlarında olur.Soğuğa dayanıklıdır. Sıcaktan hiç hoşlanmaz. Çok düşük ya da yüksek sıcaklıklar, yaprak renklenmesini olumsuz etkiler.

Süs Lahanası çiçeği Resimleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çiçek Resimleri

Çiçek Resimleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Süs Çileği Resimleri

Süs Çileği Resimleri

Süs Çileği Resimleri Merhaba siz hiç Süs Çileği gördünüz mü bence görün diyorum ve bunun için sizden Süs Çileği Resimlerini eklemenizi istiyorum.
  3. Süs Lahanaları Resimleri

Süs Lahanaları Resimleri

Süs Lahanaları Resimleri arıyorum ben varsa resimleri paylaşın benimle arkilerim kankilerim :)
  4. Tütün Çiçeği Resimleri

Tütün Çiçeği Resimleri

Tütün Çiçeği Resimleri - Selam kızlar siz hiç tütün çiçeği resimleri gördünüz mü görmediyseniz resimleri eklerken görürsünüz :)
  5. Dantelden Çiçek Süs  Yapımı....Çok Şık Görünüyor....

Dantelden Çiçek Süs Yapımı....Çok Şık Görünüyor....

Dantelden Çiçek Yapımı Dantelden çiçek Broş Yapımı İşte meleklerim sizlere evinizdeki eski dantel parçalarıyla şık ve muhteşem bir çiçek yapabilirsiniz...O eski dantelleri çöpe atacağınız yere kendiniz değerlendirin ...İsterseniz süs isterseniz kıyafetinize broş isterseniz toka daha çoğaltmak size kalmış....İşte çiçek yapımı.... Çıkış alabileceğiniz bu şablondaki deseni...

Sayfayı Paylaş