gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

sus sevgılı soyleme

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

Hadi sevgili bana sevdiğini söyle… Ama hiç “seni seviyorum” cümlesi olmasın içinde. Hadi sevgili seviyorsan yüreğin gelsin dile. Ben dille söylediğinin dilde kalacağını biliyorum nihayetinde. Verebiliyorsan yüreğini ver elime…Yüreğini ver ki inanayım sevdiğine. Herkeslere söylediklerini ise bana sakın söyleme…
    Hadi sevgili bana sevdiğini söyle. “Ama, keşke, maalesef” li cümleler olmasın içinde. Çünkü ben bitmemiş cümleler istemiyorum aşk defterimde. Başla ve bitir gerekiyorsa bütün cümlelerini ama dediğim gibi tek mazeret olmasın içinde…

Hadi sevgili bana sevdiğini söyle. “Senin için ölüme gözü kara giderim falan da” deme. Sunabileceksen gözü kara yaşamını sun bana. Adayabilirsen ada kalan ömrünü ömrüme. Öyle inandır kendini beni sevdiğine ve öyle inandır beni, beni sevdiğine…

Hadi sevgili bana sevdiğini söyle. İçinde “dün ve yarın olmasın.” Sadece “bugün” olsun. Bütün cümlelerin şimdiki zamanda dile gelsin. Haydi sevgili gün bugündür bana ithaf ederek kurtar sevgi cümlelerini. Bakalım kaç sevgi cümlesi kurabileceksin bir günde? Söylesene kuracağın bütün cümlelerin yetecek mi bugüne?

Hadi sevgili bana sevdiğini söyle… İçinde “sen ve ben” de olmasın. “Biz” olsun sadece. "Biz" diye başladığın cümleyi yine “biz” diye bitirebilecek misin? Hadi göster bana marifetini? Göster ki inanayım beni sevdiğine. İnandır beni sevdiğine.

“Seni seviyorum, ama….” diyorsan, yok yok “seni ölümüne sevdiğimi sen zaten biliyorsun keşke ….. olmasın” diye devam ediyorsan, “biz seninle çok güzel şeyler yaşayacağız ama bu bugün mümkün değil” diyorsan ve “ben … vazgeçemem” diye devam ediyorsan/edeceksen bana sevdiğini sakın söyleme sevgili.

2. HİDOŞ

HİDOŞ Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    38
    Ce: sus sevgılı soyleme
    emeyine sağlık canım çok hoş bir yazıydı

3. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: sus sevgılı soyleme

Güzeldi canım, ellerine sağlık...

sus sevgılı soyleme konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ***sustum***

***sustum***

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. SustuM

SustuM

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. ▒▓███► ●sustum●◄ ▒▓███

▒▓███► ●sustum●◄ ▒▓███

Sana susuyorum... Biraz da susmayı deniyorum... Nereye kadar ? Bu oyunu burda bitiren ben oluyorum... Başlatan sen olana kadar !! Ama sen geldiğinde bu oyunun çoktan, çoktan bittiğini anlamış olacaksın... Sen yine her zaman ki gibi geç kalacaksın benim hayallerimi süslemeye !!! Düşlerimde ağlayan çocuğa üzülmek için senelerin geçmesini bekleyeceğim ben... Sen de anlayacaksın...
  4. sustum!

sustum!

Ne kadar susulacaksa o kadar sustum! kendimle konuşuyorum şimdi yalnız... yalnız yüreğimle dokunuyorum sesime kimse duymuyor... Sustum! sustu dudağımdaki şarkı, gözlerimdeki şiir yaraları yalayan rüzgar sokaklarında kahrolduğum şehir gözlerim konuşuyor yalnız... Sustum! bin ah sürüp dudaklarıma ne kadar susulacaksa o kadar sustum! sustu benimle deniz, sustu deli dalgalar, sustu martılar......
  5. Sevgılıme :)

Sevgılıme :)

29 temmuz benım ıcın çok ozel çok guzel bır gun insanlıgına askına verdıgı guzellıklerıne ınandıgım yuregımde en derınlerde hissettıgım canım ruh ıkızımın dunyaya geldıgı gun bu gun... çogu ınsan ıcın yerın apayrı olsada benım ıcın çok çoook ozel en ozel yerdesın sevgılım ... Senı dunyaya getıren güler annemınde ellerınden ÖpÜyorum...ne mutluyumkı çok sevdıgım sevgılım var.hanı anlamını...

Sayfayı Paylaş