gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Susamlı Fasulye Tarifi Resimli

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Susamlı Fasulye Tarifi Resimli Kızlar sizden Susamlı Fasulye Tarifi rica ediyorum bir adet resimde iliştirin ki resimden daha iyi anlıyorum tarifi :)

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Susamlı Fasulye Tarifi Resimli konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Resimli Denenmiş...Sucuklu Kuru Fasulye Tarifi

Resimli Denenmiş...Sucuklu Kuru Fasulye Tarifi

kuru fasulye tarifi sucuklu kuru fasulye tarifi sucuklu nasıl yapılır fasülye Yukarda gördüğünüz benim yaptığım arkadaşlar.Harika oldu gerçekten .Şiddetle tavsiye ederim.Eşim parmaklarını yedi :) Malzemeler: * 2 su bardağı kuru fasulye, * 1 büyük soğan, * yarım kangal sucuk, * 1 tepeleme kaşık salça, * karabıber kırmızı biber, tuz, *...
  2. Kuru Fasulye Tarifi Verebilirmisiniz ?

Kuru Fasulye Tarifi Verebilirmisiniz ?

yemek tarifleri kuru fasulye tarifi nasıl yapılır malzemeler hakkında bilgi için yazımıza buyrun melekler Arkadaşlar merhaba; Acemi bir evli bayan olarak Sizden bir bilgi öğrenmek gerek :D:D yemek yapmayı evlendikten sonra öğrendimm ve kendimi bayağı geliştirdim ama hayatımda hiç kuru fasulye yapmadım ben :D:D nette gezinip tarif bulmak yerine denemiş güvenirlir siz meleklerden tarif...
  3. Taze Fasulye Çorbası Tarifi Resimli yapılışı

Taze Fasulye Çorbası Tarifi Resimli yapılışı

Selam arkadaşlar ben sizden Taze Fasulye Çorbası Tarifi Resimli yapılışını istiyorum ramazana özel bildiğim yemek menülerini zenginleştireceğim:)
  4. Limonlu susamlı kolay tatlı tarifi

Limonlu susamlı kolay tatlı tarifi

Bu konu; limonlu susamlı tatlı ile ilgili bilgi vermektedir. Meleklerim ani gelen misafirlerime sunduğum patrik bir tatlıyı,susamlı tatlıyı daha sizlerle paylaşıyorum. Bu tatlıyı benim için özel kılan susamlı oluşu. Normalde susamı hep tuzlu kurabiyelerde yada tuzlu pastalarda kullanırdım ancak susamın o müthiş aromasını şerbetli bir tatlıya ekleyince de çok beğendim. Şerbetli tatlılara...
  5. Fasulye turşusu nasıl yapılır ?

Fasulye turşusu nasıl yapılır ?

Bazı besinler vardırki faydasını bilmeden tüketeriz.Yediğimiz her besinin faydasını bilmeli, düzenli tüketerek sağlıklı beslenebiliriz.Türk mutfağında , yine en çok tüketilen sevilen lezzetlerinden biri olan taze fasulyeye değinmek istiyorum.Taze fasulye gerek lezzeti gerekse pişimin kolay olması bakımın ,yaz aylarında en çok tüketilen besinlerdendir.Taze fasulyenin muhteşem lezzetinin...

Sayfayı Paylaş