gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Suskunlar Dizisi Çekim Yeri

Konu, 'Reytingli Diziler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Suskunlar Dizisi Çekim Yeri Neresi Suskunlar Dizisi Nerede Çekilmektedir

Ekranların yeni dizilerinden Suskunlar'ın oyuncu kadrosu hakkında daha önce sizlere bilgiler vermiştik. Bir misafirimizin sorduğu soru üzerine dizinin çekim yeri ile ilgili bilgi vermek istiyoruz sizlere :)

suskunlartv.com 'dan aldığımız bilgiye göre Suskunlar Dizisi İzmir'de Çekiliyor ve halen çekimler devam ediyor diziye geri sayım başladı suskunlar dizisi dizi severler tarafından merakla beklenen dizi fillmler arasına girmiş buluyor.

Suskunlar Dizisi Çekim Yeri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Suskunlar Dizisi Nerede Çekiliyor

Suskunlar Dizisi Nerede Çekiliyor

Suskunlar Dizisi Nerede Çekiliyor bilen var mı ben baktım ama göremedim haberlerini belki de kaçırdım bilen yazarsa sevinirim.
  2. Suskunlar Dizisi Kim Oynuyor

Suskunlar Dizisi Kim Oynuyor

Suskunlar Dizisi Kim Oynuyor Arkadaşlar show da başlayacak olan suskunlar dizisinde hangi oyuncular rol alacak bilgisi olan var mı?
  3. Suskunlar Dizisi Aslı Enver

Suskunlar Dizisi Aslı Enver

Suskunlar Dizisi Aslı Enver kimdir biyografi bilgileri var mı acaba sizin sitenizde?
  4. Suskunlar Dizisi Görüntü Yönetmeni

Suskunlar Dizisi Görüntü Yönetmeni

Suskunlar Dizisi Görüntü Yönetmeni kimdir Suskunlar Dizisi Görüntü Yönetmeninin adını biliyorsanız lütfen yazın
  5. Suskunlar Dizisi Gerçek Mi

Suskunlar Dizisi Gerçek Mi

Suskunlar Dizisi Gerçek Mi ben gerçek olduğunu duymuştum sizde duydunuz mu acaba?

Sayfayı Paylaş