gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Suskunlar Dizisi Çocuk Oyuncusu Furkan Didim

Konu, 'Reytingli Diziler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Suskunlar Dizisinde Ecevitin Küçüklüğüni Canladıran Kim Suskunlar Dizisi Ecevitin Küçüklüğünü Kim Oynuyor

Ekranların ilgiyle izlenen dizisi Suskunlar'da Ecevit karakterinin küçüklüğünü canlandıran oyuncunun kim olduğu ile ilgili bir soru gelmiş melekler :) Hemen yanıtlıyoruz..

Ecevit’in küçüklüğünü oynayan çocuk olan Furkan Didim'dir

Furkan Didim daha önce rol aldığı diziler

Küçük Kadınlar 2. bölüm.

Ezel 3. bölüm.

Arka Sokaklar 2 bölüm.

Kapalı Çarşı 2. bölüm.

Yerden Yüksek 2. bölüm.

Şen Yuva 2. bölüm.

Öyle Bir Geçer Zamanki 3.bölüm.

Suskunlar Dizisi Çocuk Oyuncusu Furkan Didim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Suskunlar dizisi oyuncuları

Suskunlar dizisi oyuncuları

suskunlar dizi oyuncuları suskunlar dizisi oyuncu resimleri Fragmanları bile merakla izlenilen, Show Tv'nin yeni dizilerinden biri olan Suskunlar dizisi merakla bekleniliyor. biz de bu sayfamızda sizler için Suskunlar dizisi oyuncularının resimlerini sunuyoruz Melek'ler.
  2. Suskunlar Dizisi Kim Oynuyor

Suskunlar Dizisi Kim Oynuyor

Suskunlar Dizisi Kim Oynuyor Arkadaşlar show da başlayacak olan suskunlar dizisinde hangi oyuncular rol alacak bilgisi olan var mı?
  3. Suskunlar Dizisi Sarı Kimdir

Suskunlar Dizisi Sarı Kimdir

Suskunlar Dizisi Sarı Kimdir ? Selam millet Suskunlar Dizisi Sarı hakkında biyografi bilgileri paylaşmanızı istiyorum sizden:
  4. Suskunlar Dizisi Tuncel Kurtiz

Suskunlar Dizisi Tuncel Kurtiz

Tuncel Kurtiz suskunlar dizisi suskunlar dizisi Tuncel Kurtiz Merhaba Sevgili Melek'ler... Ezel dizisinde Ramiz Dayı olarak kalpleri fetheden Tuncer Kurtiz Suskunlar dizisinde rol alıyor. Yeni neslin belkide Ezel Dizisinde tanıdığı ve sevdiği yılların usta ismi Tuncel Kurtiz Suskunlar dizisine dahil oluyor. Ezel dizisindeki Ramiz Dayı karakteri ile büyük beğeni taplayan Kurtiz başladığı...
  5. Suskunlar Dizisi Görüntü Yönetmeni

Suskunlar Dizisi Görüntü Yönetmeni

Suskunlar Dizisi Görüntü Yönetmeni kimdir Suskunlar Dizisi Görüntü Yönetmeninin adını biliyorsanız lütfen yazın

Sayfayı Paylaş