gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Suskunlar dizisi final tarihi ne zaman?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Suskunlar dizisi final tarihi ne zaman ? Selam kızlar Suskunlar dizisi ne zaman final yapıyor merak ettim lütfen bilen varsa bana final tarihini yazsın

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Suskunlar ne zaman final yapacak diye merak edenlere üzücü bir haber verelim ne yazık ki 21 Haziran'da bu muhteşem dizi final yapıyor. Hemde sezon finali değil....
    Geçtiğimiz haftalarda Beyaz Show'a katılan dizi oyuncuları bu kötü haberi açık bir şekilde telaffuz ettiler. Yani 21 Haziran akşamı son kez Suskunlar'ı izleyip suskunlaşacağız...

3. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bişey sorucam suskunlar ekibi ne zaman katıldı beyazshowa ?

Suskunlar dizisi final tarihi ne zaman? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kötü Yol Dizisi Yayın Tarihi ne zaman ?

Kötü Yol Dizisi Yayın Tarihi ne zaman ?

Merhaba arkadaşlar yeni diziler arasında Kötü Yol Dizisi ismiyle ilgimi çekti acaba bu dizi ne zaman başlıyacak aranızda Kötü Yol Dizisi Yayın Tarihini bilen varsa yazsın.
  2. Suskunlar Dizisi Yeni Sezon Bölümleri Ne Zaman Başlayacak ?

Suskunlar Dizisi Yeni Sezon Bölümleri Ne Zaman Başlayacak ?

Suskunlar Dizisi Başlama Tarihi Suskunlar Dizisi Yeni Sezon Başlama Tarihi Suskunlar Dizisi Yeni Sezon Başlama Tarihi diziseverler tarafından merakla bekleniyor. Yönetmeninin diziden ayrıldığı haberini verdiğimiz Suskunlar Dizisi Başlama Tarihi bilgisini ve bir hatırlatma olarak sezon finali bilgilerini sizlerle paylaşıyoruz sevgili melekler.. Merakla beklenen Suskunlar dizisi 6...
  3. 20 dakika dizisi yayın tarihi ne zaman ?

20 dakika dizisi yayın tarihi ne zaman ?

Selam melekler, ben 20 dakika dizisini çok merak ediyorum, reklamları çıkıyor ama ne zaman yayınlanacak ?
  4. Merhamet Dizisi Ne Zaman Final Yapacak?

Merhamet Dizisi Ne Zaman Final Yapacak?

merhamet dizisi, merhamet dizisi finali, merhamet dizisi ne zaman bitiyor Sevgili melekler, Kanal D'nin ilgiyle izlenen dizisi Merhamet Mart ayında ekranlara veda ediyor. Başrollerinde Özgü Namal, Burçin Terzioğlu, İbrahim Çelikkol, Mustafa Üstündağ gibi isimlerin yer aldığı dizisi 'Merhamet, 2013'ün Şubat ayında yayın hayatına başlamıştı. Dizi 12 Mart Çarşamba akşamı yayınlacak olan 44....
  5. Umutsuz Ev Kadınları Dizisi Ne Zaman Final Yapıyor?

Umutsuz Ev Kadınları Dizisi Ne Zaman Final Yapıyor?

umutsuz ev kadınları, umutsuz ev kadınları sezon finali, umutsuz ev kadınları sezon final tarihi Sevgili melekler, geçtiğimiz günlerde yaşanan Soma faciası sebebiyle bir bölümü yayınlanmayan Umutsuz Ev Kadınları dizisinin öngörülen sezon finali tarihi değişti. Manisa’nın Soma ilçesinde meydana gelen ve Türkiye’yi sarsan maden faciasından dolayı, ‘‘Umutsuz Ev Kadınları’’nın yeni bölümü 15...

Sayfayı Paylaş