gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Suskunlar Dizisi Nereden Bileceksiniz şarkısı sözü

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Suskunlar Dizisi Nereden Bileceksiniz şarkısı sözü Suskunlar 3.bölüm fragmanında çalan şarkının sözleri

Merhaba Sevgli melek'ler, bir misafirimizin isteği üzerine, bu yazımızda Suskunlar dizisinin 3. böllümünde çalan Nereden Bileceksiniz adlı şarkının sözlerini paylaşıyoruz.

Üstüm başım toz içinde
    Önüm arkam pus içinde
    Sakallarım pas içinde
    Siz benim nasıl yandığımı
    Nereden bileceksiniz?

Bir fidandım derildim
    Fırtınaydım duruldum
    Yoruldum çok yoruldum
    Siz benim neler çektiğimi
    Nereden bileceksiniz?

Taş duvarlar yıkıp geldim
    Demirleri söküp geldim
    Hayatımı yakıp geldim hey
    Siz benim neden kaçtığımı
    Nerden bileceksiniz?

Gökte yıldız söner şimdi
    Annem beni anar simdi
    Sevdiğim var kanar şimdi
    Siz benim niye içtiğimi
    Nerden bileceksiniz?

Bir pınardım kan oldum
    Yol kenarı han oldum
    Yanıldım ah ziyan oldum
    Siz benim neden sustuğumu
    Nerden bileceksiniz?

Ben ardımda yaş bıraktım
    Ağlayan bir eş bıraktım
    Sol yanımı boş bıraktım hey
    Siz benim kime küstüğümü,
    Nerden bileceksiniz?

Suskunlar Dizisi Nereden Bileceksiniz şarkısı sözü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. nereden bileceksin ki...

nereden bileceksin ki...

NERDEN BİLECEKSİN Kİ? Geldiğinde, Yetim bıraktığın yüreğimi iki parça göreceksin. Sol yanımı gözyaşında sel olmuş, Sağ yanımı kan içinde solmuş bulacaksın. Dayanamayacaksın sensiz bu halime. Hep acılarında sevgisine dayandığın Bu adamı yerinde bulamayacaksın... Çünkü sağlam olarak bıraktığın o adamı Sensizlikte çökmüş ve yatalak bulacaksın. Yıkılır gibi olacaksın bir an, Ve yıkılacaksın....
  2. Suskunlar Dizisi Nerede Çekiliyor

Suskunlar Dizisi Nerede Çekiliyor

Suskunlar Dizisi Nerede Çekiliyor bilen var mı ben baktım ama göremedim haberlerini belki de kaçırdım bilen yazarsa sevinirim.
  3. Suskunlar Dizisi 3.Bölüm Fragmanında çalan şarkı Nereden Bileceksiniz şarkı sözü

Suskunlar Dizisi 3.Bölüm Fragmanında çalan şarkı Nereden Bileceksiniz şarkı sözü

Suskunlar Dizisi 3.Bölüm Fragmanında çalan şarkı Nereden Bileceksiniz şarkı sözü Selam millet Suskunlar dizisini izlediyseniz Ahmet Kaya'nın şarkısı olan nereden bileceksiniz adlı şarkının sözlerini yazın lütfen.
  4. Suskunlar dizisi nereden hangi diziden alıntı

Suskunlar dizisi nereden hangi diziden alıntı

Ülkemizde büyük beğeni ile izlenen filmin aslında eski zamanda yayınlanmış bir filmden alıntı olduğunu biliyor musunuz ? Suskunlar Nerden Alıntı Suskunlar dizisi aslında 1996 yapımı Sleepers ( kardeş gibiydiler) filminden alıntıdır. Kardeş Gibiydiler filminin konusu şöyle;1960'larda Hell's Kitchen'da büyüyen Shakes, Michael, John ve Tommy adındaki 4 çocuk, eşek şakası yaparken yaşlı bir...
  5. suskunlar dizisi sen hiç bilmedin anne sözleri

suskunlar dizisi sen hiç bilmedin anne sözleri

Suskunlar dizisinde yayınlanan sen hiç bilmedin anne şarkısını arıyorum sözleri var mı acaba ?

Sayfayı Paylaş