gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    965
    Ödül Puanları:
    113

Suskunlar dizisi nereden hangi diziden alıntı

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Ülkemizde büyük beğeni ile izlenen filmin aslında eski zamanda yayınlanmış bir filmden alıntı olduğunu biliyor musunuz ? Suskunlar Nerden Alıntı

Suskunlar dizisi aslında 1996 yapımı Sleepers ( kardeş gibiydiler) filminden alıntıdır.

Kardeş Gibiydiler filminin konusu şöyle;1960'larda Hell's Kitchen'da büyüyen Shakes, Michael, John ve Tommy adındaki 4 çocuk, eşek şakası yaparken yaşlı bir adamın yaralanmasına neden olurlar. New York'taki Wilkenson Center'da 1 yıla yakın hapsolan 4 arkadaş, buradaki gardiyanların kötü muamelesine maruz kalır. Burada dayak yiyen, onurları zedelenen ve cinsel istismara uğrayan bu 4 arkadaş 13 yıl aradan sonra, Wilkenson Center ve gardiyanlarından intikam alma fırsatını yakalar..Filmin başrollerinde Brad Pitt (avukat), Robert De Niro oynamıştır.

Suskunlar dizisi nereden hangi diziden alıntı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Suskunlar Dizisi Nerede Çekiliyor

Suskunlar Dizisi Nerede Çekiliyor

Suskunlar Dizisi Nerede Çekiliyor bilen var mı ben baktım ama göremedim haberlerini belki de kaçırdım bilen yazarsa sevinirim.
  2. Suskunlar Dizisi 3.Bölüm Fragmanında çalan şarkı Nereden Bileceksiniz şarkı sözü

Suskunlar Dizisi 3.Bölüm Fragmanında çalan şarkı Nereden Bileceksiniz şarkı sözü

Suskunlar Dizisi 3.Bölüm Fragmanında çalan şarkı Nereden Bileceksiniz şarkı sözü Selam millet Suskunlar dizisini izlediyseniz Ahmet Kaya'nın şarkısı olan nereden bileceksiniz adlı şarkının sözlerini yazın lütfen.
  3. Suskunlar Dizisi Nereden Bileceksiniz şarkısı sözü

Suskunlar Dizisi Nereden Bileceksiniz şarkısı sözü

Suskunlar Dizisi Nereden Bileceksiniz şarkısı sözü Suskunlar 3.bölüm fragmanında çalan şarkının sözleri Merhaba Sevgli melek'ler, bir misafirimizin isteği üzerine, bu yazımızda Suskunlar dizisinin 3. böllümünde çalan Nereden Bileceksiniz adlı şarkının sözlerini paylaşıyoruz. Üstüm başım toz içinde Önüm arkam pus içinde Sakallarım pas içinde Siz benim nasıl yandığımı Nereden bileceksiniz?...
  4. Suskunlar Dizisi Yeni Sezonda Hangi Tarihte Başlıyor ?

Suskunlar Dizisi Yeni Sezonda Hangi Tarihte Başlıyor ?

Suskunlar Dizisi Başlama Tarihi Suskunlar Dizisi Ne Zaman Başlayacak Sevgili melekler, kış sezonunun en gözde dizilerinden birisi de Suskunlar dizisi idi. Hem oyuncu kadrosu hem de değişik senaryosu ile izleyiciyi kendine bağlayan Suskunlar dizisi ne zaman başlayacak diye merak eden meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için suskunlar dizisi başlama tarihi ile ilgili bilgiler şöyle.....
  5. Gurur Suskunlar dizisinden ayrılıyormu

Gurur Suskunlar dizisinden ayrılıyormu

Her hafta Suskunları takip ediyorum ve Gurur diziden ayrılacak gibi görünüyor, doğru mu bu ?

Sayfayı Paylaş