gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Suskunlar Dizisi Oyuncuları

Konu, 'Reytingli Diziler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Suskunlar Dizisinde Kim Oynuyor Suskunlar Dizisi oyuncuları

Ekranların yeni dizilerinden Suskunlar henüz yayına girmedi melekler :) Ancak biz şimdiden sizleri dizi konusunda bilgilendiriyor ve oyuncu kadrosundan bahsetmek istiyoruz :tik:

Ecevit – MURAT YILDIRIM
    Ahu – ASLI ENVER
    Bilal - SARP AKKAYA
    Gurur - BERK HAKMAN
    İbrahim – GÜVEN MURAT AKPINAR
    Zeki – TUGAY MERCAN
    Sait – REHA ÖZCAN
    İrfan - MEHMET ÖZGÜR
    Birsen - PELİN DOĞRU
    Ümran – JALE AYLANÇ
    Sermet – MURAT GARİPAĞAOĞLU
    Özcan – FATİH PAŞALI
    Hasan - FIRAT ALBAYRAM

Suskunlar Dizisi Oyuncuları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Suskunlar dizisi oyuncu kadrosu

Suskunlar dizisi oyuncu kadrosu

Suskunlar dizisi oyuncu kadrosu Selam arkadaşlar fragmanlarından çok ilgimi çekti acaba bu Suskunlar dizisi oyuncu kadrosunda kimler var?
  2. Suskunlar dizisi oyuncuları

Suskunlar dizisi oyuncuları

suskunlar dizi oyuncuları suskunlar dizisi oyuncu resimleri Fragmanları bile merakla izlenilen, Show Tv'nin yeni dizilerinden biri olan Suskunlar dizisi merakla bekleniliyor. biz de bu sayfamızda sizler için Suskunlar dizisi oyuncularının resimlerini sunuyoruz Melek'ler.
  3. Suskunlar dizisi oyuncu kadrosu ve konusu

Suskunlar dizisi oyuncu kadrosu ve konusu

Show Tv'de "Suskunlar" adı altında sürekli olarak yakında yayında diye bir fragman geçiyor. Arkadaşlar, Suskunlar dizisinde hangi oyuncular var ve bu dizinin konusu nedir? Çok merak ediyorum, sorularımı cevaplandırırsanız çok ama çok sevineceğim. Teşekkür ediyorum..
  4. Suskunlar Dizisi Kim Oynuyor

Suskunlar Dizisi Kim Oynuyor

Suskunlar Dizisi Kim Oynuyor Arkadaşlar show da başlayacak olan suskunlar dizisinde hangi oyuncular rol alacak bilgisi olan var mı?
  5. Suskunlar Dizisi Oyuncuları kimler bilgi istiyorum

Suskunlar Dizisi Oyuncuları kimler bilgi istiyorum

Suskunlar Dizisi Oyuncuları kimler isimleri ya da resimleri varsa yazın konu açın :)

Sayfayı Paylaş