gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

suskunlar dizisi sen hiç bilmedin anne sözleri

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Suskunlar dizisinde yayınlanan sen hiç bilmedin anne şarkısını arıyorum sözleri var mı acaba ?

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

suskunlar dizisi sen hiç bilmedin anne sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ama sen hiç birini bilmedin,Ben de Söyleyemedim...

Ama sen hiç birini bilmedin,Ben de Söyleyemedim...

. Düşlerde sevdim seni, söyleyemedim... Sessiz öptüm nefesini, söyleyemedim... Ben seni, hep senin bilmediğin zamanlarda, senin bilmediğin mekanlarda sevdim... Bunu sana hiç bir zaman söyleyemedim... Anlatabilecek kelime bulacağımı hiç sanmadım... Düşlerimdeydin hep... Öyle büyüktü ki varlığın beni aştı ama sana ulaşmadı... Ben seni, hep uzak sevdim, uzak öptüm... Sessiz, sakin,...
  2. sen hiç bilmedin...

sen hiç bilmedin...

Issız gecem ve ben...Bu şafak ağırır mı?Sanmıyorum.Bekliyorum,bekliyorum.Kulağım duvar saatinin tik tak seslerinde,gözlerimse zamanın yavaş akışını şaşkınlıkla izlemekte,yok bu geceden sabah olmayacak. Yüreğimin daralışını belki ılık bir duş hafifletir düşüncesiyle,suyun altına atıyorum kendimi.Biraz olsun kendime geldiğimde ,bir havluya sarılıp kurulanıyorum ve bir an aynaya dalıyor...
  3. Suskunlar Dizisi Nereden Bileceksiniz şarkısı sözü

Suskunlar Dizisi Nereden Bileceksiniz şarkısı sözü

Suskunlar Dizisi Nereden Bileceksiniz şarkısı sözü Suskunlar 3.bölüm fragmanında çalan şarkının sözleri Merhaba Sevgli melek'ler, bir misafirimizin isteği üzerine, bu yazımızda Suskunlar dizisinin 3. böllümünde çalan Nereden Bileceksiniz adlı şarkının sözlerini paylaşıyoruz. Üstüm başım toz içinde Önüm arkam pus içinde Sakallarım pas içinde Siz benim nasıl yandığımı Nereden bileceksiniz?...
  4. Suskunlar Dizisinde Çalan Sen Hiç Bilmedin Anne Şarkısının Sözleri Buyrun

Suskunlar Dizisinde Çalan Sen Hiç Bilmedin Anne Şarkısının Sözleri Buyrun

Suskunlar Sen Hiç Bilmedin Anne Şarkı Sözleri Sen Hiç Bilmedin Anne Sözleri Suskunlar Dizisi Ekranların ilgiyle takip edilen dizilerinden Suskunlar dizisinde çalınan parçalardan biri olan Sen Hiç Bilmedin Anne şarkısının sözlerini paylaşıyoruz. Sevenler için Suskunlar Sen Hiç Bilmedin Anne Şarkı Sözleri... :) Ne Günah İşledimde Tuttular Dört Duvar Arasına Atttılar Öylesine Canımı...

Sayfayı Paylaş