gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Suskunlar Dizisinde Ecevitin Küçüklüğüni Canladıran Kim

Konu, 'Çöplük' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Suskunlar Dizisinde Ecevitin Küçüklüğüni Canladıran Kim adını biliyoır musunuz

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Suskunlar Dizisinde Ecevitin Küçüklüğüni Canladıran Kim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Suskunlar Dizisi Kim Oynuyor

Suskunlar Dizisi Kim Oynuyor

Suskunlar Dizisi Kim Oynuyor Arkadaşlar show da başlayacak olan suskunlar dizisinde hangi oyuncular rol alacak bilgisi olan var mı?
  2. Suskunlar Dizisi Görüntü Yönetmeni Kim ?

Suskunlar Dizisi Görüntü Yönetmeni Kim ?

suskunlar dizisi görüntü yönetmeni suskunlar dizisi Yayına girdiği günden bu yana büyük bir heyecanla takip edilen Suskunlar dizisi dünyaca ünlü görüntü yönetmeniyle de daha dizi başlamadan adından bahsettirdi melekler :) Kim mi bu yönetmen ? Ayrıntılar yazımızda.. :) Radiohead, Slipknot, Black Eyed Peas, Editors, Norah Jones ve Franz Ferdinand gibi dünyaca ünlü sanatçıların kliplerinin...
  3. Suskunlar Dizisinin Senaryosu Gerçek mi ?

Suskunlar Dizisinin Senaryosu Gerçek mi ?

Suskunlar Dizisi Gerçek Mi Suskunlar Dizisi Gerçek Midir Ekrana ilk geldiği günden bu yana heyecanla takip edilen Suskunlar dizisi hakkında , senaryosunun gerçek olduğu konusunda bazı söylentiler dolaşıyor melekler :) Bana sorarsanız senaryo yıllar önce çekilen ve klasikler arasına giren ''Bir Zamanlar Amerika'' filminin senaryosuyla benzerlikler gösteriyor. Ama tabi karar izleyicilerin...
  4. suskunlar dizisinde ki Sarı Bilal öldü mü ?

suskunlar dizisinde ki Sarı Bilal öldü mü ?

Suskunlar dizisinin fanatiğiyim, geçen bölüm çok yine çok heyecanlı bir yerde bitti, acaba Sarı Bilal öldü mü çopk merak ediyorum :S
  5. Gurur Suskunlar dizisinden ayrılıyormu

Gurur Suskunlar dizisinden ayrılıyormu

Her hafta Suskunları takip ediyorum ve Gurur diziden ayrılacak gibi görünüyor, doğru mu bu ?

Sayfayı Paylaş