gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

suskunlar dizisinde ki Sarı Bilal öldü mü ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Suskunlar dizisinin fanatiğiyim, geçen bölüm çok yine çok heyecanlı bir yerde bitti, acaba Sarı Bilal öldü mü çopk merak ediyorum :S

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Sayın misafirimiz, Suskunlar dizisi yeni yayın günü olan Pazar akşamı nefes kesen bir bölümle ekranlara geldi. Gurur yapacağını yaptı ve iki kardeşi, Bilal ve Ecevit'i birbirine düşürdü. Küçük Ferhat'ı kendisinin öldürdüğünü sanan Bilal vicdan azabıyla ölürken, Ferhatı Bilal'in öldürdüğünü sanan Ecevit çılgına döndü.

Bilal ve Ecevit'in bıçaklı kavgası, Bilal'in dükkanında gözlerden uzak tamamlandı ve dükkandan çıkan Ecevit oldu. Bilal öldü mü? Bu sorunun cevabını önümüzdeki Pazar akşamı öğreneceğiz. Ancak dizinin beklenen reyting oranlarını alamaması aceba sona mı yaklaşılıyor diye düşündürtüyor.

suskunlar dizisinde ki Sarı Bilal öldü mü ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gülüm mü dersin ölüm mü dersin yeter ki ses gelsin

Gülüm mü dersin ölüm mü dersin yeter ki ses gelsin

Duy, sesimi her yerden duy Gör, yüzümü her yerden gör Dön, sebebi halim başka Kalp kırık dökük yenik aşka Dön, sebebim olma gayrı Dön, dünleri vur da öldür Göm, geçmişi sildim çoktan Yar adın emir gibi haktan O yosun gözlerin düşer gecelerime İlkbahar gelir kokunu verir Her yanı sarar aşk büyüsü Sevdiğim gülün dile gelir Gücenmediysen, kırılmadıysan, darılmadıysan...
  2. Suskunlar Dizisi Sarı Kimdir

Suskunlar Dizisi Sarı Kimdir

Suskunlar Dizisi Sarı Kimdir ? Selam millet Suskunlar Dizisi Sarı hakkında biyografi bilgileri paylaşmanızı istiyorum sizden:
  3. Suskunlar Dizisi Sarı Bilal Sarp Akkaya biyografisi

Suskunlar Dizisi Sarı Bilal Sarp Akkaya biyografisi

Suskunlar Dizisi Sarı Bilal Kimdir Suskunlar Bilal Sarp Akkaya kimdir Son dönemlerin en çok beğenilen dizielrinden biri olmayı kısa zamanda başaran Susukunlar adlı dizide Sarı Bilal karakterini canlandıran Sarp Akkaya'nın biyografi bilgilerini sizlerle paylaşıyoruz Melek'ler. Sarp Akkaya hayatı Suskunlar Dizisinde Sarı Bilal karakterini Sarp Akkaya canlandırıyor. Peki kimdir Sarp...
  4. Öyle Bir Geçer Zaman ki Ahmet Öldü mü?

Öyle Bir Geçer Zaman ki Ahmet Öldü mü?

Dün akşam "Öyle Bir Geçer zaman ki" dizisinin son bölümünü heyecanla izledim. Dizinin sonun da Ekrem Tatlı nın adamları tarafından vurulan(hemde ne vurulma kurşunları sayamadım) Ahmet, beni çok üzdü... Hele daha doğmamış bebeğinin patiğini son bir gücü ile eliyle avuçlarının arasına alıp sıkıca sarması karşısında gözyaşlarımı ne yalan diyeyim ki tutamadım... Ahmet öldümü diye şimdi...
  5. Karadayı Dizisinde Savcı Turgut Öldü mü?

Karadayı Dizisinde Savcı Turgut Öldü mü?

karadayı son bölüm yorumları, turgut öldümü, savcı turgut öldümü 18 Kasım 2013 Karadayı dizisini ben şahsen büyük bir heyecanla izledim. Hele son sahnede Serra ve savcı Turgut'un uçurumdan araba ile yuvanlanması ve arabanın patlaması sonucunda şimdi akıllarda soru işaretleri oluştu. Savcı turgut öldümü? Ben Turgut'un ne kadar hain ve 9 canlı olduğunu bildiğim için aklıma son anda arabadan...

Sayfayı Paylaş