gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Suskunlar Dizisinde Sizce İbo Kimi Vurdu Ne Dersiniz ?

Konu, 'TV dizisi' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Suskunlar Dizisi İbo Kimi Vurdu

Suskunlar Dizisinde İbo Kimi Vuracak

Sevgili melekler, ekranların sevilen dizilerinden biri de Suskunlar dizisi. Dizinin yeni bölüm fragmanında İbo birini vuruyor. Merakla beklenen bölümde Suskunlar Dizisi İbo Kimi Vurdu ?

Show Tv ekranlarında izlenme rekorları kıran fenomen haline gelen Suskunlar dizisi bo'nun en güzel günü Gurur ve Takoz İrfan'ın hain planıyla kabusa dönüşecek.

Suskunlar'ın yayınlanan yeni bölüm fragmanında İbo eline silahı alarak ateş ediyor..İzleyiciler tarafından merak edilen soru akıllara geliyor Acaba İbo kimi vurdu?

Suskunlar Dizisinde Sizce İbo Kimi Vurdu Ne Dersiniz ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sizin için ne derlerdi?

Sizin için ne derlerdi?

Arkadaşlarınız toplanmışlar... En yakın arkadaşlarınız hatta kankiniz falan... Oturmuşlar konuşuyorlar. Ne diyorlar sizin hakkınızda?
  2. Siz ne dersiniz meleklerim?

Siz ne dersiniz meleklerim?

Rahmetli Vehbi Koç, iş dünyasının duayeni idi. Allah gani gani rahmet eylesin, arkasında güzel eserler bıraktı. Vehbi Bey sağlığına çok dikkat ederdi. Onun şöyle bir değerlendirmesi hâlâ hatırlanır ve konuşulur: SAGLIGINIZ iyiyse, en önemli değeri kazandınız demektir. Deftere 1 (bir) rakamı yazın. Eviniz varsa 1 (bir) rakamının yanına bir sıfır koyun ... Puanınız 10 olur. İşiniz...
  3. Suskunlar Siz Benim Neden Sustuğumu Şarkı Sözü

Suskunlar Siz Benim Neden Sustuğumu Şarkı Sözü

Suskunlar Siz Benim Neden Sustuğumu Şarkı Sözü Suskunlar Dizisi Siz Benim Neden Sustuğumu Şarkı Sözleri Suskunlar dizisinde Ahmet Kaya'nın unutulmaz şarkılarından biri olan Siz Benim Neden Sustuğumu Nereden Bileceksiniz adlı şarkının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz Melek'ler. Üstüm başım toz içinde Önüm arkam pus içinde Sakallarım pas içinde Siz benim nasıl yandığımı Nereden bileceksiniz?...
  4. Suskunlar Yönetmeni Diziden Neden Ayrıldı Biliyor musunuz

Suskunlar Yönetmeni Diziden Neden Ayrıldı Biliyor musunuz

Ben Suskunlar dizisine resmen aşığım her bölümü tvden izledikten sonra birde netten izlerim duydum ki Suskunlar Yönetmeni Diziden ayrılıyormuş bunun sebebi ne?
  5. Suskunlar dizisinde İbonun söylediği türkünün sözleri varmı

Suskunlar dizisinde İbonun söylediği türkünün sözleri varmı

Kızlar selam, Susukunlar dizisinin fanatiğiyim ve geçen bölümde İbo bir türkü söyledi şimdi hatırlayamıyorum. Neydi o türkü, sözlerini yazsanız..

Sayfayı Paylaş