gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Suskunlar Dizisinin Senaryosu Gerçek mi ?

Konu, 'Reytingli Diziler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Suskunlar Dizisi Gerçek Mi Suskunlar Dizisi Gerçek Midir

Ekrana ilk geldiği günden bu yana heyecanla takip edilen Suskunlar dizisi hakkında , senaryosunun gerçek olduğu konusunda bazı söylentiler dolaşıyor melekler :) Bana sorarsanız senaryo yıllar önce çekilen ve klasikler arasına giren ''Bir Zamanlar Amerika'' filminin senaryosuyla benzerlikler gösteriyor. Ama tabi karar izleyicilerin diyoruz ve dizinnin senaryosu hakkında kısaca sizi bilgilendiriyoruz :tik:

Birbirlerinden başka tutunacak şeyi olmayan, dört küçük çocuğun hikayesi bu. Dört arkadaş. Dört kardeşten öte. Büyümeleri yıllar sürecek sandılar. Ama bazı çocuklar. Tek bir günde büyür. Basit, masum, tek bir hata yaptılar. Ve çocukluklarına veda ettiler. O günden sonra bir söz verdiler birbirlerine. Sustular. Ve dağıldılar şehrin dört bir yanına.

Ama içlerinden biri tutmadı sözünü. Yıllar sonra bir araya topladı hepsini. Başladığı işi bitirmeleri için…

Şimdi her biri bambaşka bir adam. Biri gözü kara bir serseri. Biri başarılı bir kanun adamı. Biri hiç büyümemiş, kocaman kalpli bir çocukadam. Biri de sözü ilk bozan.

Dizi bahsedilen dört çocuğun isimleri ise şöyle Ecevit, Bilal ,Zeki,İbo ve başrol kadın karakteri Ahu.

Senaryo: PINAR BULUT tarafınfan yazılıyor.

Filmin senaryosunun çok eski bir filmden alındığı bilgisi nette dolanmaktadır.

Suskunlar Dizisinin Senaryosu Gerçek mi ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kuzey Güney Dizisinin Senaryosu Çalıntımı

Kuzey Güney Dizisinin Senaryosu Çalıntımı

kuzey güney dizisi senaryosu çalıntımı zengin&yoksul dizisi hakkında detaylı bilgiler Meleklermekanı.com'da Kanal D'de çarşamba günleri yayınlanmaya başlayan Kıvanç Tatlıtuğ ve Buğra Gülsoy'un iki kardeşi canlandırdıkları Kuzey Güney dizisinin senaryosunun çalıntı olduğunu dair bazı iddialar çıktı kızlar...Akşam gazetesi yazarı Burhan Ayeri'nin dizi ile ilgili yazısını paylaşıyorum...
  2. Suskunlar Dizisi Gerçek Mi

Suskunlar Dizisi Gerçek Mi

Suskunlar Dizisi Gerçek Mi ben gerçek olduğunu duymuştum sizde duydunuz mu acaba?
  3. suskunlar dizisinin yayın günü değişti mi ?

suskunlar dizisinin yayın günü değişti mi ?

Selam adminler, Suskunlar dizisinin yayın günü mü değişti, aradım taradım bilgi bulamadım, bir araştırsanız çok iyi olur, lütfen..
  4. Gurur Suskunlar dizisinden ayrılıyormu

Gurur Suskunlar dizisinden ayrılıyormu

Her hafta Suskunları takip ediyorum ve Gurur diziden ayrılacak gibi görünüyor, doğru mu bu ?
  5. Muhteşem Yüzyıl'ın Senaryosu Değişecek mi?

Muhteşem Yüzyıl'ın Senaryosu Değişecek mi?

muhteşem yüzyıl haberleri muhteşem yüzyıl muhteşem yüzyıl senaryosu Sevgili melekler, geçen hafta Muhteşem Yüzyıl dizisinin yeni bölümünün yayınlanmamasıyla ortaya çıkan Hürrem krizi büyüyor. Meryem Uzerli'nin tükenmişlik sendromu yaşadığı ve bu sebeple ülkesine gittiği söylense de, bazı kaynaklar da dizi yapımcılarıyla yaşadığı mali krizi sebep olarak gösteriyorlar. Bu durumda en çok...

Sayfayı Paylaş