gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

suskunlar güven beyaz showda söylediği şarkı çok güzell

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

suskunlar güven beyaz showda söylediği şarkı için yazdım size ne kadar güzel söyledi değil mi güven murat o şarkıyı :) o şarkının sözlerini yazar mısınız acaba?

2. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113
suskunlar güven beyaz showda söylediği şarkı çok güzell konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bu tokalar çok güzell

bu tokalar çok güzell

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. forumda.....meleğin profili çok güzell

forumda.....meleğin profili çok güzell

melekler forumda birbirimizin profillerine göz atıyoruz arada girip ziyaretçi msj, vb yolluyoruz sizce kimin profili güzel , güzel düzenlemiş
  3. Beyaz Show >>>>Beyazı sevenler buraya.....

Beyaz Show >>>>Beyazı sevenler buraya.....

Beyaz Beyaz Beyaz üstüne söyleyecek kelime yok bu adamın yaaa kırıyor geçiriyor valla ama tek sorun var geç saatte yayınlandığı için bazen uyuyup kalıyorum çok üzülüyorum izleyemediğim zaman... Beyazıt ÖZTÜRK kimdir: 1969 Bolu doğumlu olan Beyazıt Öztürk, Anadolu Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Seramik Bölümü mezunu. Okurken radyoculuğa heves etti ama, ona "sen 'r'leri...
  4. Bir fırtına tuttu bizi şarkı sözü Beyaz Show

Bir fırtına tuttu bizi şarkı sözü Beyaz Show

Bir fırtına tuttu bizi şarkı sözlerini istiyorum sizden, dün gece Beyaz Show da Güven Murat Akpınarın söylediği türkünün sözlerini istiyorum sizden kızlar.
  5. Güven Murat Takpınar - Bir Fırtına Tuttu Bizi (Beyaz Show)

Güven Murat Takpınar - Bir Fırtına Tuttu Bizi (Beyaz Show)

Güven Murat Takpınar - Bir Fırtına Tuttu Bizi (Beyaz Show) da dün gece söylediği şarkının sözlerini yazar mısınız acaba arkadaşlar?

Sayfayı Paylaş