gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Suskunlar Yönetmeni Diziden Neden Ayrıldı Biliyor musunuz

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Ben Suskunlar dizisine resmen aşığım her bölümü tvden izledikten sonra birde netten izlerim duydum ki Suskunlar Yönetmeni Diziden ayrılıyormuş bunun sebebi ne?

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Suskunlar Dizisinin Yönetmeni Neden Ayrıldı

Suskunlar Dizisi Yönetmeni Diziden Neden Ayrıldı

9.Altın Kelebek ödüllerinde yılın en iyi yönetmeni seçilen Çağatay Tosun Suskunlar dizisi yönetmenliğinden ayrıldı.
    Usta yönetmen Koliba Film ile anlaştı. Eylül ayında Fox TV ekranlara gelecek proje için yönetmen koltuğuna Çağatay Tosun'u getiren firma dizinin cast çalışmalarına başladı. Yiğit Özşener isminin ağırlık kazandığı dizinin her kesime hitap edecek bir hikayesi olduğu, çekimlere Ağustos ayında başlanacağı gelen bilgiler arasında.

Suskunlar Yönetmeni Diziden Neden Ayrıldı Biliyor musunuz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. aşk nedir biliyor musun????

aşk nedir biliyor musun????

Aşk* yaşamayı bilene aşktır.. Aşk* sevmeyi bilene aşktır.. Aşk* özlemleri ile aşktır.. Aşk* hasrettir ! Aşk nedir biliyormusun ? Aşk anlatılamayacak kadar anlamlı Anlatılamayacak kadar güzel Bir o kadar da yürekliliktir ! Ben yürekliydim* ama şimdi ağlıyorum... Birini sevmek yetmiyormuş Birini özlemekte yetmiyormuş Aşkı ben yanlış anlamışım ! Aşk meher sevipte kaybetmekm Hiç...
  2. Ramiz Dayı diziden neden ayrıldı?

Ramiz Dayı diziden neden ayrıldı?

tuncel kurtiz neden ezelden ayrıldı Ezel dizisinin sevilen kahramanı usta oyuncu Tuncer Kurtiz (Ramiz Dayı) diziden neden ayrıldı...Merak edenler için :tik: Ezel’in Ramiz Dayı’sı Tuncel Kurtiz, dizinin yayınlanan son bölümünde hayranlarını üzdü. Bir çatışmanın ortasında kalan Ramiz Dayı, aldığı kurşun yarasıyla hayatını kaybetti. Ancak Kurtiz’in canlandırdığı karakterin ölümüne...
  3. Suskunlar Dizisi Görüntü Yönetmeni

Suskunlar Dizisi Görüntü Yönetmeni

Suskunlar Dizisi Görüntü Yönetmeni kimdir Suskunlar Dizisi Görüntü Yönetmeninin adını biliyorsanız lütfen yazın
  4. Kötü Yol Dizisinin Konusu ne biliyor musunuz?

Kötü Yol Dizisinin Konusu ne biliyor musunuz?

Kızlar yeni sezon dizileri arasında sırf İlker aksum oynuyor diye ilgimi çekti Kötü Yol Dizisi acaba bu dizinin konusu ne aranızda Kötü Yol Dizisinin Konusu hakkında bilgisi olan var mı?
  5. Nur Fettahoğlu ile Necati Şaşmaz Neden Ayrıldı biliyor musunuz

Nur Fettahoğlu ile Necati Şaşmaz Neden Ayrıldı biliyor musunuz

kızlar duydum ki Nur Fettahoğlu ile Necati Şaşmaz çifti ayrılmış acaba ayrılık nedenleri neydi ben o ikisini birbirine çok yakıştırıyordum yaa acaba Nur Fettahoğlu ile Necati Şaşmaz Neden Ayrıldı:S

Sayfayı Paylaş