gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Süslü kuru dallar ile dekoratif görünüm

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Kuru dal süsleme örnekleri yılbaşı süsleri ile süsleme örnekleri
    Kuru dallarla yapılan dekorasyon ürünlerine bir yenisini ekliyoruz. Yılbaşı süsleri ile süslenen kuru dallar da oldukça dekoratif duruyor. Özellikle çocuk odalarına çok yakışacak bu dalları dilediğiniz mekanda da kullanabilirsiniz.

2. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    benim evimde de kocaman bi cam vazo var.icine böyle kuru dal koydum bahceden alip.uclarina boncuklar taktim falan. cok hos olmustu. Bi misafirim " yavrum bu agaci niye koydun buraya ama güzel olmus " dedi gözümü degdi ne sonra bi tuhaf oldu rrengi falan attim artik. benden bir tio - parlak simli spray boyayla da boyayabilirsiniiz :tik:

ASİMELEK ve seda88 bunu beğendi.
  3. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    güzel fikirmiş beğendim :D:D kuzu sende de var cevher heee :D:D

karakuzu bunu beğendi.
  4. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    neler var bende neler bi sallasam kendimi dökülcek hersey yerlere hahaha

sevde 7 bunu beğendi.
Süslü kuru dallar ile dekoratif görünüm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kuru dallar çiçek açıyor

Kuru dallar çiçek açıyor

Meleklerim boş durmuyoruz tabiki evimizi süslemeye devam ediyoruz. Malzemelerini bulmak ve yapmak çok kolay. Ortaya çıkan ise dekoratif bir vazoyla birlikte kullanıdığında çok şık. İhtiyacımız olan malzemeler - Kırmızı karton kağıt - kalem - makas - kuru dal -yapıştıcı Gelelim yapılışına - Kartonumuzdan bir kare kesiyoruz. - kesilen karenin ortasına kalemle spiral çiziyoruz. -...
  2. Kuru Dallar duvarlarda hayat buluyor

Kuru Dallar duvarlarda hayat buluyor

Kuru dalalrdan Dekorasyon objeleri Kuru dallardan tablo yapımı Kuru dallarla yapılan çalışmaları çok beğeniyorum. Kuru dallara çiçek açtırarak çok güzel vazo çiçeği yapmak mümkün. Bu konumda da kuru dalları çerçeve içine alacağız ve duvarımıza asacağız. Ben ortaya çıkanı çok beğendim. Yine zemini boyanmış yağlı tablo üzerine kuru dalalrı yapıştırarak ta dekoratif görünüm elde etmek mümkün....
  3. Kuru dallarla mumluk yapımı

Kuru dallarla mumluk yapımı

kuru dallarla Mumluk yapımı Dekoratif mumluk modelleri Kuru dallarla çok güzel dekorasyon fikirleri çıkıyor ortaya. Duru dallar duvarlarda hayat buluyor hatta bazen çiçek açıyor. Şimdide kuru dallarla mumluk örneklerini paylaşacağım meleklerim. Benim görselliği çok hoşuma gitti ama mum kuru dalları tutuşturur mu orasını bilemiyorum. Mumu yakmayıp dekorasyon amaçlı kullanacaksanız bence çok...
  4. Dal şeklinde mumluk oldukça dekoratif

Dal şeklinde mumluk oldukça dekoratif

Dal mumluk modeli mumluk modelleri Farklı bir mumluk arıyorsanız bu dal şeklinde mumluk modelini görmenizde fayda var. Bu mumluk özellikle salon dekorasyonunuzda yemek masasının üstünde oldukça şık duracaktır. Dilerseniz konsolun üstüne de koyabilirsiniz.
  5. Alfemo'dan Messina Lotus yemek odası ile gelen dekoratif görünüm

Alfemo'dan Messina Lotus yemek odası ile gelen dekoratif görünüm

Dar bir yemek odası dekorasyonu oluşturmak istiyorsanız messina lotus yemek odası takımı sizler için ideal bir seçim olacaktır. Beyaz spot aydınlatmalı vitrin, kapaklı saklama bölümü ve çekmeceleri ile sizler için harika bir seçenek olacak olan messina lotus yemek odası takımı modül üzeri soyut desen uygulamaları ile uyumlu kapaklarla bütünleştirilmiş olup embross beyazı sandalyelerle siz...

Sayfayı Paylaş