gebe
  1. ARWEN

ARWEN Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Susma

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında ARWEN tarafından paylaşıldı.

Susma konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. susmayı öğrenmek

susmayı öğrenmek

susmayı öğrenmek susmayı öğrendim * Bir gün susmayi ögrendim. Öyle bir sustum ki belki sonsuza kadar susacaktim. Çünkü susmak benim küçücük dünyamda babamla kurdugum iletisim tarziydi. Babam aksamlari eve yorgun dönerdi. Ben bütün gün evde sıkılır onun gelisini iple çekerdim. Daha o kapidan girer girmez boynuna atilir onunla oynamak isterdim. Babam sarilir, öper sonra da, hadi...
  2. Nev - Susma

Nev - Susma

SUSMA Susma bir şey söyle biraz olsun yardım et Gelemiyorum üstesinden ben bu aşkın tek başına Susma sen sustun ya yanlızlık çöktü üstüme Anladım bu rüya anladım bu son veda Her gece hayalimde çiziyorum resmini,her halini Fikrine sürgün sesine hasret Sabah olup uyanınca silinip de gidiyorsun ya, tek başına Zaten hiç benim olmadın ki Ne kadar kırılsamda ah etmem hakkım yok buna Hem...
  3. Dayanamıyorum SusmaLara..!

Dayanamıyorum SusmaLara..!

Pencerelerimde kara bulutlarım dolaşıyor, Ne yapsam ne etsem güneş göremiyor gözlerim...Sanki yıkılıyor odamın duvarları üzerime üzerime , Korkuyorum! Bağıra bağıra ağlamak istiyorum İstiyorum ama yapamıyorum, Yastıga sarılıp avazım çıktıgı kadar aşkımı anlatmak istiyorum sana, aşkımın yanı sıra acılarımı... Anla! Bilmeni istiyorum artık, Sustum önceleri, Hep sustum... Sonra kalbim bak...
  4. susma ömrüm

susma ömrüm

”Susmak aşkın dilidir” diyen sevgili, Konuş şimdi kelimelerine ihtiyacım var… Parça tesirli sancılar düşüyor kalbime… Düştükçe uçurum, sancıdıkça aşk…Ve aşklaştıkça kalp daha çok parçalanıyor, hayat yaklaştıkça daha bir özlüyorum. Kabul ediyorum, galibimsin!.. Ve ben her şeyini savaş alanında bırakan mağlup bir komutan gibiyim şimdilerde… Tüm zaferlerimi sende yitirmişim…Kör...

Sayfayı Paylaş