gebe
  1. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Susmayı öğreniyor bu yürek

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında Angel_tears tarafından paylaşıldı.

Yine bir gece ve yine baş başayım kendimle, işte yine seni bulup kaybettiğim yerdeyim.
    İnsanın bir şeylere karar vermesi ne kadar zor; ya seni içime gömmeli ya da artık içimden söküp atmalıyım. Ama her ne olursa olsun susmalıyım. Hangisi daha zor, hangisi daha acı? Gerçekten gitmeli miydin, yoksa yanımda kalıp savaşmalı mıydın?...
    Bir yol arıyorum kendime, bulduğum tüm yollarsa sana çıkıyor…
    Kapanmalı artık gözlerim. Sonsuz bir karanlıkta tek başıma yürümeye devam etmeliyim uçsuz bucaksız yollarda...
    Yürümeliyim ardıma bile bakmadan, yürümeliyim parçalayarak uğrunda ölebileceğim değerleri ve sevgileri, yok ederek yaşadığım tüm zamanları...

Nasılda acımasız zaman. Nasıl da yüceltmiştim seni gözümde. Tutup kendi
    ellerimle koymuştum en yükseğe, sonra keyifle izlemiştim yüceliğini. Ama
    yine ben bitirmeliyim. Tutup kollarından indirmeliyim olduğun yerden. Ya da seni ölene kadar yaşatmalıyım taş kalpli dediğin
    yüreğimde.....

Ne kadar zor bir karar Hiç bu kadar zorlanmamıştı zonkluyan beynim..
    Bir yanım: "Bir daha kimse, hiç kimse onun kadar çok sevilmeyecek", derken, bir yanım sakin, sessiz...

Zaman geçiyor, yüreğim acıyor. Kapanmıyor yaralarım..
    Tükenirken ben, aklımda bir tek sen varsın...
    Görüyor musun, yine konuşuyorum ama sessizce....
    Susmayı öğreniyor yüreğim..

Ama ben kararımı verdim...
    Seninle olduğum zamanları düşünmek bile bana mutlulukların en büyüğünü yaşatıyor..
    Seni ne çok seviyormuşum...Söküp atamıyorum düşünlerimden...

2. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Susmayı öğreniyor bu yürek
    Ama ben kararımı verdim...
    Seninle olduğum zamanları düşünmek bile bana mutlulukların en büyüğünü yaşatıyor..
    Seni ne çok seviyormuşum...Söküp atamıyorum düşünlerimden...

istediğin kadar yer istediğin kadar isyan et aşk bu kendin söyleyip kendin dinliyosun

3. Cangülüm

Cangülüm Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Zaman geçiyor, yüreğim acıyor. Kapanmıyor yaralarım..
    Tükenirken ben, aklımda bir tek sen varsın...

Görüyor musun, yine konuşuyorum ama sessizce....
    Susmayı öğreniyor yüreğim..

emeğinize sağlık.

4. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

emeginize saglik valla cok guzeldi

Susmayı öğreniyor bu yürek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çocuklar bu şarkılarla eğlenirken öğreniyor

Çocuklar bu şarkılarla eğlenirken öğreniyor

Çocuklar bu şarkılarla eğlenirken öğreniyor Çocukların eğitim ve öğretimine destek olmayı amaçlayan Gökhan Şen, 'Öğreten Şarkılar' isimli albümünde, davranış kuralları ve sesli-sessiz harflerin nasıl okunduğunu öğretiyor.. Radyo Televizyon Gazetecileri Derneği Sanat Direktörü Gökhan Şen, 'Öğreten Şarkılar' adlı bir albüm çıkardı. Müzikent Prodüksiyon...
  2. Anne bu gece yüreğine sığınabilirmiyim?

Anne bu gece yüreğine sığınabilirmiyim?

Ellerime baktım Hala yumuşak ve kar beyazı. Ne değişmişti? Annem derdi ellerime dokunup; ‘yumuşak bir kalp, her sabah beyaz yağmurlarda yıkanan bir masumluk… Söylesene annem ne değişti. Sen diyordun yüreği güzel olanlar mutlu yaşarlar diye. Yoksa kötü müydüm ben annem. Mutlu değilim be annem. Her gece yıldızları yorgan gibi üstüme örtüp gecenin soğuk sularında boğuluyorum. Haberin var mı...
  3. Dayan yüreğim... buda geçer...!

Dayan yüreğim... buda geçer...!

Daha nerede durup nerede terkedeceğimize karar veremezken.. neyin doğru neyin yanlış olduğunu bilmezken.. hayatı yaşamaya değer kılan duyguların yokluğu hissedilir oldu yüreklerde.. gönül duymazken dinlemezken, göz görmezken..ama gönül görürken.. hayat daha mı anlamlıydı? başımıza neler gelecek daha..neleri sığdıracağız şu kısacık hayata.. bir anda olacak her şey..mutluluğu bir yana,...
  4. Bu merdivenlere basmak yürek ister

Bu merdivenlere basmak yürek ister

2012 Merdiven modelleri Merdiven örnekleri Çok yükseklerde gözüm yok ama içerden merdivenli evlere bayılıyorum. Yukarıda çok birşey olmasına gerek yok bir çatı katına da razıyım:) Güzel bir çatı katı dekorasyonu yaparım ben oraya:) Ev içindeki merdivenin varlığı bile yeter bana:) Şöyle ahşap ve sarmal bir merdiven tercih sebebi:) ama bu merdiven modellerine basmaya cesaret edemem ben. Ya siz...

Sayfayı Paylaş