gebe
  1. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

Susmayı ögreniyor yüregim

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında kar_tanesi tarafından paylaşıldı.

Yine KendimLe Basbasayim... Seni BuLupta Ayni Anda Kaybettigim Yerdeyim... Insanin Bir SeyLere Karar Vermesi Nea Kadar Zor; Ya Seni Icime GömmeLi Ya da Artik Icimden Sokup AtmaLiyim...
    Her Nea OLursa OLsun SusmaLiyim... Hangisi Daha Zor...? Hangisi Daha Aci...? Gercekten GitmeLi Miydin, Yoksa KaLip Yanimda SavasmaLi mi...? Bir YoL Ariyorum Kendime, BuLdugum Bütün YoLLar Ise Hep Sana Cikiyor...

KapanmaLi Artik GözLerim... Sonsuz KaranLikta Tek Basima Yürümeye Devam EtmeLiyim... YürümeLiyim Ardima BiLe Bakmadan, YürümeLiyim ParcaLayarakt DegerLeri ve SevgiLeri, Yok Ederekt Yasadigim Tüm ZamanLari...

NasiLda Acimasiz Zaman... NasiL da YüceLtmistim Seni Gözümde... Tutup Kendi ELLerimLe Koymustum En Yüksege, MeLek OLmustun... Sonra KeyifLe IzLemistim YüceLigini.... Yine de Ben BitirmeLiyim... Tutup KoLLarindan IndirmeLiyim OLdugun Yerden Seni... Ya da Seni OLene Dek YasatmaLiyim Icimde... Nea Kadar Zor Bir Karar...

Bir Yanim: ''Bir Daha Kimse, Hic Kimse Onun Kadar Cok SeviLmeyecek'' derken Bir Yanim Sakin, Sessiz...

Zaman Geciyor Acim Dinmiyor... Kapanmiyor YaraLarim... Tükenirken Ben, AkLimda Bir Tek Sen... Görüyor Musun, Yie Konusuyorum ama Sessizce... Susmayi Ögreniyor Yüregim...
    alıntı.

2. ebrulim

ebrulim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Susmayı ögreniyor yüregim
    tesekkurler çook ama çook guzel

Susmayı ögreniyor yüregim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yüregim....

Yüregim....

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Ingilizce ögreniyorum

Ingilizce ögreniyorum

hello! Can Friendim.my Abuzittin.. How Are You Friendim.çoluk çhildren How.best'tir Inşallah. My'a Question Sorarsan Best'im Allah'a şükür.world Işte Yuvarlanip Going'im. My Mother What Yaping.keyfi Beatiuful'dur Inşallah.epeydir My Mother'le No Speaking.eğer My Mother'i See çok Selam Song. La Friendim My Father What Yaping.gine Coffeehaneyegoing Mi?he Friendsleriyle Coffeehanede Okey And...
  3. Dayanamıyorum SusmaLara..!

Dayanamıyorum SusmaLara..!

Pencerelerimde kara bulutlarım dolaşıyor, Ne yapsam ne etsem güneş göremiyor gözlerim...Sanki yıkılıyor odamın duvarları üzerime üzerime , Korkuyorum! Bağıra bağıra ağlamak istiyorum İstiyorum ama yapamıyorum, Yastıga sarılıp avazım çıktıgı kadar aşkımı anlatmak istiyorum sana, aşkımın yanı sıra acılarımı... Anla! Bilmeni istiyorum artık, Sustum önceleri, Hep sustum... Sonra kalbim bak...

Sayfayı Paylaş