gebe
  1. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

SustuM

Konu, 'Çöplük' kısmında aSqimSin tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Cevap: SustuM

emeğine sağlık canım

SustuM konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ***sustum***

***sustum***

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. ▒▓███► ●sustum●◄ ▒▓███

▒▓███► ●sustum●◄ ▒▓███

Sana susuyorum... Biraz da susmayı deniyorum... Nereye kadar ? Bu oyunu burda bitiren ben oluyorum... Başlatan sen olana kadar !! Ama sen geldiğinde bu oyunun çoktan, çoktan bittiğini anlamış olacaksın... Sen yine her zaman ki gibi geç kalacaksın benim hayallerimi süslemeye !!! Düşlerimde ağlayan çocuğa üzülmek için senelerin geçmesini bekleyeceğim ben... Sen de anlayacaksın...
  3. sustum!

sustum!

Ne kadar susulacaksa o kadar sustum! kendimle konuşuyorum şimdi yalnız... yalnız yüreğimle dokunuyorum sesime kimse duymuyor... Sustum! sustu dudağımdaki şarkı, gözlerimdeki şiir yaraları yalayan rüzgar sokaklarında kahrolduğum şehir gözlerim konuşuyor yalnız... Sustum! bin ah sürüp dudaklarıma ne kadar susulacaksa o kadar sustum! sustu benimle deniz, sustu deli dalgalar, sustu martılar......
  4. Sustum...!

Sustum...!

sustum.. ne kadar susulacaksa o kadar sustum kendimle konuşuyorum şimdi yalnız yalnız yüreğimle dokunuyorum sesime kimse duymuyor..... sustum bir ah sürüp dudaklarıma ne kadar susulacaksa o kadar sustum sustu benimle deniz sustu deli dalgalar sustu martılar umutlarımı sarıp rüzgarlara uzaklara savuruyorum her gece yıldız yapıp serpiyorum gökyüzüne sustum tuz basıp yaralarıma susutum içinde...

Sayfayı Paylaş